هرمزبان:مدیر کمیته امداد امام خمینی جاسک از توزیع ۵۵ سبد کالایی بین خانواده‌های مددجوی این شهرستان درقالب طرحی موسوم به مفتاح‌الجنه خبر داد.

هرمزبان:مدیر کمیته امداد امام خمینی جاسک از توزیع ۵۵ سبد کالایی بین خانواده‌های مددجوی این شهرستان درقالب طرحی موسوم به مفتاح‌الجنه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،یعقوب برخورداری امشب در حاشیه مراسم حضور در منازل تعدادی از مددجویان که به اتفاق فرماندار و یکی از خیران صورت گرفت، اظهار داشت: این بازدید با هدف بررسی نزدیک مشکلات و رصد نیازمندی‌های مددجویان همواره صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در روزهای پر‌فضیلت ماه ضیافت خدا از خانواده‌های محروم زیر پوشش بازدید می‌شود، اضافه کرد: تاکنون ۵۵ سبد کالا بین خانواده‌های مددجوی کمیته امداد جاسک در طرح مفتاح الجنه توزیع شده و یا می‌شود.

مدیر کمیته امداد شهرستان جاسک طرح مفتاح‌الجنه را یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته‌ امداد در طول ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: در این طرح مسئولان و خیران در دیدار با نیازمندان برای رفع برخی از مشکلات آنها چاره‌اندیشی و مساعدت می‌کنند.

وی ادامه داد: در این طرح از برنامه‌های کمیته امداد امام خمینی در این ماه، اجرای طرح مفتاح‌الجنه با تاسی از سیره پیامبر (ص) و ائمه اطهار(ع) است که در قالب بازدید مردم و مسئولان از خانواده‌های نیازمندان و حل مشکلات این افراد انجام می‌شود.

این مسئول اضافه کرد: از اهداف طرح مفتاح‌الجنه می‌توان به ایجاد حس همدلی، تکریم فقرا و نیازمندان، آشنایی با نیازهای فقرا و محرومان و جلب کمک برای رفع مشکلات نیازمندان اشاره کرد.

برخورداری بیان داشت: در سالی که با نام همدلی و همزبانی مزین شده است امیدورایم خیران بیشتری در کنار محرومان و ایتام قرار گیرند.

به گفته وی، احیا و تقویت سنت‌های حسنه‌ الهی از اولویت‌های اصلی فعالیت کمیته امداد امام خمینی است که اولین هدف آن ترویج احسان و نیکوکاری در سطح جامعه بوده است.

وی با اشاره به ثبت‌نام‌ حامیان نیکوکار در پایگاه‌ها و دفاتر نهاد کمیته امداد امام خمینی در شب‌های قدر برای حمایت از ایتام مددجو اظهار امیدواری کرد: افراد خیر در این زمینه پیشگام شوند./خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد