خبر فوری

حضور اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان در نمایشگاه ویژه هفته سلامت

هرمزبان – اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان در هفته سلامت در نمایشگاه برپا شده به مناسبت این هفته شرکت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان ، در غرفه اداره کل دامپزشکی استان هرمزگان علاوه بر تببین رسالت ها و دستاروردهای این اداره کل در راستای حفظ بهداشت عمومی و سلامت جامعه، بروشورهای آگاهی بخشی و آشنایی با بیماری های مشترک بین حیوان و انسان و توصیه های بهداشتی هنگام خرید فرآورده های خام دامی اعم از، ماهی، مرغ، گوشت قرمز، شیر، تخم مرغ و سایر فرآورده های خام دامی بین بازدید کنندگان توزیع شد.

در این نمایشگاه با هماهنگی صورت پذیرفته نماهنگ ها و موشن گرافی بیماری های مشترک اعم از؛ بروسلوز(تب مالت)، تب خونریزی دهنده کریمه کنگو(cchf) و آنفلوانزای فوق حاد پرندگان، از تلویزیون اصلی نمایشگاه، به منظور بهره مندی عموم بازدیدگنندگان پخش گردید و همچنین توصیه های بهداشتی دامپزشکی در قالب نماهنگ های “نگی نگفتیا” به نمایش در آمد.

علاوه بر هشدارهای بهداشتی، در خصوص فرهنگ سازی غذای حلال، نماهنگ های “غذای حلال” و معرفی “اجرای حرام حیوانات حلال گوشت” و همچنین “آبزیان حرام” به نمایش عموم مردم گذاشته شد و بروشورهای ویژه آن نیز در بین بازدیدکنندگان توزیع شد.

انتهای پیام/

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *