خبر فوری

سردار علی‌اکبر جاویدان: ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان رودان کشف شد

هرمزبانسردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی هرمزگان گفت از کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در شهرستان رودان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس هرمزگان، فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران انتظامی شهرستان رودان در یک عملیات پلیسی ۴۰۰ کیلوگرم تریاک از قاچاقچی موادمخدر کشف کردند.

سردار علی‌اکبر جاویدان افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان رودان در راستای مقابله جدی و بی‌امان با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با هماهنگی اطلاعاتی پلیس استان یک باند قاچاق مواد مخدر را شناسایی و پیگیری موضوع را به صورت ویژه در دستورکار قرار دادند.

وی بیان کرد: ماموران ضمن شناسایی محل انباشت موادمخدر با هماهنگی مقام قضایی و تشکیل چند تیم تخصصی به محل اعزام و در بازرسی از منزل یکی از سوداگران، ۴۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک کشف و در این رابطه یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ متعلق به قاچاقچی را توقیف کردند.

سردار جاویدان با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی موادمخدر در این عملیات اظهار کرد: با عنایت به دستور فرماندهی و تدابیر ابلاغی در سال جدید، نیروی انتظامی استان با تمام قدرت در برابر سوداگران موادمخدر ایستاده و با اجرای طرح‌های عملیاتی هدفمند با هرگونه توزیع موادمخدر در سطح خرد و کلان مقابله خواهد کرد.

کشف بیش از ۶۴ هزار لیتر گازوییل قاچاق در آب‌های قشم و بوموسی

فرمانده مرزبانی هرمزگان نیز از کشف ۶۴ هزار و ۵۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق در آب‌های قشم و بوموسی و دستگیری ۱۲ قاچاقچی خبر داد.

سردار بهادر اسماعیلی با اشاره به اینکه در این راستا سه فروند شناور متخلف توقیف شد، اظهار کرد: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را ۱۷میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال برآورد کرده‌اند.

انتهای پیام/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *