هرمزبان:فرماندار بندرعباس بدون اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته برای ساخت مدارس گفت: اعتبارمورد نیاز برای فضای آموزشی در حال ساخت آموزش و پرورش ناحیه یک تامین می شود.

هرمزبان:فرماندار بندرعباس بدون اشاره به میزان اعتبار اختصاص یافته برای ساخت مدارس گفت: اعتبارمورد نیاز برای فضای آموزشی در حال ساخت آموزش و پرورش ناحیه یک تامین می شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،احمد پویا فر دوشنبه درحاشیه بازدید از مدارس در حال ساخت آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس افزود: چهار پروژه مورد بازدید به لحاظ زمان بندی و سرعت لازم در اجرا ، از چشم انداز مطلوبی برخوردار هستند که این مهم نشان از توجه جدی به امرمهم توسعه زیرساخت های آموزشی دراین ناحیه آموزشی است.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس با اشاره به اهمیت این پروژه ها در ارتقای شاخص تحصیلی، گفت: به طور قطع زیرساخت های آموزشی از ارکان مهم توسعه درآموزش و پرورش هستند که باید در اولویت قرارگیرند.

پویافر خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت موجود ، آماده سازی و حصارکشی محوطه مدارس از اولویت برخورداراست و پیمانکاران پروژه ها باید این مهم را به صورت جدی پیگیری نمایند.

فرماندار بندرعباس گفت: همه ظرفیت ها باید درخدمت آموزش و پرورش باشد چراکه این مجموعه زیربنای توسعه است وشاخص آن در همه فرایندهای توسعه نقش آفرین است.

پویافر بیان داشت: با وجود گستردگی آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس به عنوان بزرگترین ناحیه آموزشی استان ، برنامه های آموزشی و سایر شاخص های مدنظر در پروژه مهر از روند خوبی در اجرا برخوردارهستند و شورای آموزش و پرورش شهرستان نیز به این مهم توجه جدی دارد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس نیز با ارائه گزارشی از روند اجرای طرح های عمرانی و آموزشی گفت: فضای مدارس با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد ، از محل اعتبارات نوسازی مدارس و خیرین نیکوکار ، در این ناحیه آموزشی در حال تکمیل هستند.

محمد قویدل افزود: در صورت تامین اعتبار، ساختمان های مدارس مورد بازدید تا پایان شهریور ماه سالجاری تکمیل و جهت بهره برداری آغاز سال تحصیلی ۹۴ مهیا می شوند.

وی بیان داشت: روند اجرایی مدارس در حال ساخت شامل دبستان دخترانه شاهد ، دبستان محمدیه ، مدرسه شهید جعفری و هنرستان علوم و فنون دریایی که مورد بازدید واقع شد در راستای مصوبات شورای آموزش و پرورش شهرستان بندرعباس می باشد که شاهد تحقق این مصوبات برابر برنامه زمانبندی هستیم.

وی تصریح کرد: آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در راستای برنامه های پروژه مهر ، با نگاهی جامع برابر تقویم اجرایی ، همه امور را به دقت در دستورکار دارد و از همه ظرفیت ها برای بازگشایی مطلوب مدارس بهره گرفته می شود.

مدیرآموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس با قدردانی از توجه شورای آموزش و پرورش به مشکلات این ناحیه آموزشی ، اظهارامیدواری کرد: با نگرش تحول گرایی نوسازی مدارس ، شاهد بهره برداری از طرح های آموزشی در حال ساخت باشیم که این مهم در ارتقای شاخص ها این ناحیه تاثیر بسزایی دارد./ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد