خبر فوری
سردار محمد قنبری : قاتل مؤذن مسجد محمد رسول الله (ص) روستای حسن آباد دستگیر شد

سردار محمد قنبری : قاتل مؤذن مسجد محمد رسول الله (ص) روستای حسن آباد دستگیر شد

هرمزبان – سردار محمد قنبری فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان  گفت: قاتل مؤذن مسجد محمد رسول الله (ص) روستای حسن آباد بخش جلگه شهرستان دلگان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از مشرق نیوز، سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر وقوع یک فقره قتل در مسجد محمد رسول الله (ص) روستای حسن آباد بخش جلگه شهرستان دلگان، به مرکز فوریت‌های پلیس مراتب سریعأ در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سردار محمد قنبری افزود: با حضور مأموران انتظامی در محل وقوع و بررسی‌های صورت گرفته مشاهده شد که فردی با «هویت ولی ناروئی» حدودأ ۸۳ ساله از ریش سفیدان و مؤذن مسجد محمد رسول الله (ص) روستای حسن آباد بخش جلگه توسط یک تبعه افغان با پایه آهنی میکروفن مسجد از ناحیه سر دچار ضربه و با توجه به شدت جراحات وارده جان خود را از دست داده است.

این مقام ارشد انتظامی با توجه به دستگیری قاتل در کمتر از دو ساعت تصریح کرد: در بررسی‌های به عمل آمده علت و انگیزه قاتل از این جنایت اختلافات شخصی عنوان شد و قاتل پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

استند لوازم آرایش

درباره تحریریه خبر هرمزبان

اخبار دیگر رسانه ها صرفاً به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آنها، الزاماً بیانگر دیدگاه های هرمزبان نیست. ---- صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مهدی کمالی وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

دیدگاهتان را بنویسید