سردار غلامرضا جعفری: عامل قتل در رامسر مازندران در شهرستان سیریک شناسایی و دستگیر شد

سردار غلامرضا جعفری: عامل قتل در رامسر مازندران در شهرستان سیریک شناسایی و دستگیر شد

هرمزبان – سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری عامل قتل در رامسر مازندران در شهرستان سیریک استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل از ایسنا ، با هوشیاری و تلاش کارآگاهان جرائم جنایی پلیس آگاهی استان هرمزگان یک قاتل متواری که در شهرستان رامسر استان مازندران مرتکب قتل ۵ نفر از عضای یک خانواده شده بود، در شهرستان سیریک شناسایی و دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان هرمزگان صبح امروز (۱۶ آذرماه) در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان در پی دریافت نامه واصله از دادگاه کیفری استان هرمزگان مبنی بر قتل ۵ نفر (یک مادر به همراه سه نفر دخترانش و یک جنین شش ماهه) در شهرستان رامسر در بهمن ماه سال ۱۳۸۱ و متواری شدن قاتل به خارج از کشور، موضوع را بصورت ویژه در دستور کار قرار دادند.

سردار غلامرضا جعفری افزود: در بررسی و تحقیقات اولیه صورت گرفته مشخص شد، مادر مقتولین و دخترانش که مشکل اخلاقی داشتند و این موضوع حساسیت خانواده و اطرافیان را برانگیخته و برآن داشته که درصدد قتل آنان بر آیند که با طرح نقشه قتل با یکدیگر توافق کرده و آنان را جهت تفریح و گشت و گذار به شهرستان رامسر برده و در آنجا نقشه شوم و پلید خود را اجرایی کنند.

سردار غلامرضا جعفری اظهار کرد: قاتل در شهرستان رامسر برای تکمیل نیت مجرمانه خود وانجام قتل با اجاره موقت یک منزل مسکونی، در روز دوم حضورشان در دو مرحله جداگانه با ضربات متعدد چاقو چهار نفر اعضای یک خانواده را به قتل رسانده و پس از مخفی کردن اجساد آنان از محل متواری و از کشور خارج شده بود که پس از بیست سال به شهرستان سیریک مراجعه کرده بود.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان تصریح کرد: به محض اطلاع مأموران از بازگشت متهم از خارج از کشور اکیپی از ماموران به محل اختفاء نامبرده در یکی از روستاهای تابعه شهرستان سیریک عزیمت و با تحقیقات گسترده میدانی و هماهنگی قضائی متهم را که با با هویت جعلی تردد می کرد شناسایی و در یک عملیات ضربتی پلیسی دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه متهم در بازجویی های فنی بعمل آمده به قتل های انجام شده به دلیل تعصبات قومی و قبیله ای معترف و سایر عناصر دخیل در این قتل نیز شناسایی شدند، خاطرنشان کرد: قاتل دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب جهت تحمل مجازات روانه زندان شد.

انتهای پیام

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزبان

اخبار دیگر رسانه ها صرفاً به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آنها، الزاماً بیانگر دیدگاه های هرمزبان نیست. ---- صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مهدی کمالی وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *