هرمزبان: همزمان با نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه دبیرستان شبانه روزی ابوریحان هشتبندی با حضور معاون محترم مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب،از عوامل دبیرستان شبانه روزی ابوریحان هشت بندی تقدیر شد.

هرمزبان: همزمان با نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه دبیرستان شبانه روزی ابوریحان هشتبندی با حضور معاون محترم مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان میناب،کارشناس مسئول بازرسی و ارزیابی عملکرد،مسئول نمایندگی آ.پ بخش توکهور و کارشناس روابط عمومی از عوامل دبیرستان شبانه روزی ابوریحان هشت بندی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،مدیر آ.پ شهرستان میناب گفت :هدف از این تجلیل قدردانی و سپاس از زحمات و تلاشها و برنامه ریزی های خوب مدیریت و عوامل این واحد آموزشی در راستای کیفیت بخشی به مسائل آموزشی و پرورشی و نتایج خوب و ارزنده در کنکور سراسری سال گذشته عنوان کرد.

اسلامی افزود؛ دانش آموزان باید در کنار مسائل آموزشی باید مسایل پرورشی و تربیتی را نیز سرلوحه کار خود قرار دهند که بحمدالله این واحد آموزشی با برگزاری مراسم معنوی نمازجماعت ،زیارت عاشورا،دعای توسل ،قرائت یک صفحه از قران کریم در هر روز  در کنار قبولی صد درصدی دانش آموزان ریاضی فیزیک  در کنکور سراسری می تواند الگو و انگیزه ای برای سایر مدارس باشد.

پیش از سخنان مدیر آ.پ شهرستان میناب  حسین مسلمی گزارش مبسوطی از برنامه ها و فعالیتهای اموزشی و پرورشی جهت کیفیت بخشی به مسائل آموزشی و پرورشی آموزشگاه ارائه داد.

در پایان با اهدای لوح سپاس و هدایای به رسم یادبود از عوامل اداری ،مشاور آموزشگاه ،مسئول نمایندگی آ.پ و کارشناس امتحانات و آموزش نمایندگی نیز تقدیر شد.

لازم به ذکر است کلاسهای کنکور،تقویتی ، جبرانی ارائه خدمات فوق برنامه آموزشی و پرورشی و خدمات مشاوره ای از ابتدای سال تحصیلی با حضور نیروهای مجرب ،فارغ التحصیلان نخبه دانشگاهی این واحد آموزشی در حال برگزاری است.

کد خبر: ۳۹۴۱۰۰۱

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد