منچسترسیتی به دنبال جذب دو ستاره تیم ملی انگلیس؛ بودجه 215 میلیون پوندی برای جذب گریلیش و هری کین

0

هرمزبان – سیتیزن ها برای جذب اهداف نقل و انتقالاتی خود خواستار صرف هزینه های هنگفتی هستند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، جک گریلیش، هافبک تهاجمی باشگاه استون ویلا و هری کین، مهاجم انگلیسی باشگاه تاتنهام از اهداف اصلی منچسترسیتی در نقل و انتقالات تابستانی هستند. به نقل از Sam Lee از اتلتیک، منچسترسیتی به دنبال جذب جک گریلیش و هری کین در تابستان جاری است و در صورتی که دو باشگاه استون ویلا و تاتنهام با فروش بازیکنان خود موافقت کنند، سیتیزن ها برای جذب آن ها وارد عمل خواهند شد. به نظر می رسد که منچسترسیتی به جذب گریلیش نزدیک است زیرا برخی منابع ادعا می کنند که سران این باشگاه با ستاره استون ویلا به توافق شخصی رسیده اند. پروسه جذب هری کین کمی پیچیده تر است. سران منچسترسیتی بودجه‌ای حدود 175 تا 215 میلیون پوند را برای به خدمت گیری این دو بازیکن آماده کرده اند.
هری کین قرار است بالاخره به خواسته اش برسد و با قراردادی رکوردشکن در لیگ برتر با مبلغ 192 میلیون یورو به منچسترسیتی بپیوندد. کین در ابتدای این تابستان به باشگاه شمال لندنی اطلاع داده بود که به منظور کسب جام خواهان جدایی از اسپرز است. اکنون مشخص شده که مقصد مطلوب کین منچسترسیتی پپ گواردیولا، تیم قهرمان لیگ برتر، است. دنیل لوی ماه گذشته درباره بازیکنانی که ممکن است پیشنهاداتی در فصل نقل و انتقالات از دیگر باشگاه ها دریافت کنند گفته بود: “چیزی که دیگر باشگاه ها می خواهند همیشه ممکن نیست.”
اما سان ادعا کرده است که لوی با یک تغییر موضع ناگهانی اکنون با جدایی کین موافقت کرده و این مهاجم ملی پوش قرار است در سیتی هفته ای 480 هزار یورو دستمزد دریافت کند. همین روزنامه ادعا کرده است که لوی به  کین و برادر بزرگترش که مدیر برنامه های او است زنگ زده تا بگوید اجازه خواهد داد که این بازیکن به باشگاهی اروپایی بپیوندد.
در این گزارش آمده است که مدت زمان قرارداد کین و سیتی هنوز مشخص نشده اما قرار است این قرارداد چهار یا پنج ساله باشد. ماه گذشته گزارش شده بود که تاتنهام پیشنهاد 120 میلیون یورویی سیتی در رابطه با کین را رد کرده و همچنین نونو اسپیریتو سانتو، سرمربی جدید اسپرز گفته بود که مطمئن است هری کین به اهداف این باشگاه متعهد است. فابیو پاراتیچی، مدیر جدید فوتبال اسپرز، نیز علاقه داشت این تیم را حول هری کین بازسازی کند اما آخرین گزارش ها نشان می دهد که کین قصد دارد به سمت شمال رفته تا زیر نظر پپ گواردیولا بازی کند.
کین پس از یک فصل بدون جام دیگر در تاتنهام، پس از شکست 1-0 در فینال کارابائو کاپ در ماه آپریل برابر سیتی، عزم خود را برای جدایی جزم کرد. در صورت عملی شدن این انتقال رکورد نقل و انتقالات در لیگ برتر انگلیس شکسته خواهد شد. بالاترین مبلغ نقل و انتقالات لیگ برتر هنوز به نام پل پوگبا است؛ یونایتد در سال 2016 مبلغ 107 میلیون یورو برای جذب این مهاجم فرانسوی به یوونتوس پرداخت کرده بود.
کمی پیش بود که جک گریلیش با مبلغ 100 میل به منچستر سیتی لینک شده بود ولی باشگاه فوتبال ویلا سعی بر حفظ کاپیتان و بهترین بازیکن خود در ویلا پارک داشت اما خود جک گریلیش که از دوران کودکی در باشگاه استون ویلا توپ میزد حالا سیتیزن ها را انتخاب کرده تا در فصل بعد زیر نظر پپ گواردیولا کار کند و ما شاهد حضور جک گریلیش در اتحاد خواهیم بود.
از طرفی دستمزد بالای گریزمان یک مانع برای جدایی او از بارسلونا محسوب می شود. آنتوان گریزمان، فوروارد فرانسوی بارسلونا فقط حاضر است برای بازگشت به اتلتیکو مادرید از بلوگرانا جدا شود. به نقل از اکیپ، بارسلونا با توجه به وضعیت مالی خود و همچنین جذب دیپای و آگوئرو برای خط حمله، آنتوان گریزمان را به عنوان گزینه شماره یک خود برای فروش درنظر گرفته است. بلوگرانا که گریزمان را به اتلتیکو مادرید و یوونتوس برای جذب سائول و دیبالا پیشنهاد کرده بود، مهاجم فرانسوی خود را به دو باشگاه انگلیسی تاتنهام و منچسترسیتی نیز پیشنهاد کرده است. این بازیکن 30 ساله که دستمزد بالایش برای هر باشگاهی می تواند یک مانع باشد، اگر بخواهد جدا شود فقط بازگشت به اتلتیکو مادرید را در نظر می گیرد. این دستمزد بالا نیز دلیل دیگری است که بارسا به فروش او فکر می کند.

منبع: خبرگزاری آریا

hormozban هرمزبان ivlcfhk اخقئخظذشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.