هرمزبان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: تفکر حمله آمریکا به ایران به این معنی نیست که نمی خواهند وارد جنگ با کشور ما شوند، بلکه نمی توانند این کار را انجام دهند.

هرمزبان: نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: تفکر حمله آمریکا به ایران به این معنی نیست که نمی خواهند وارد جنگ با کشور ما شوند، بلکه نمی توانند این کار را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی در خطبه های این هفته نماز جمعه بندرعباس افزود: رهبر معظم انقلاب فرمودند تا این نظام سلطه و سیاسی که بر پایه چپاول است پای میز مذاکره نشسته اند، صحبت کردن با این گرگ صفتان هیچ معنایی ندارد.
وی بیان کرد: رهبر فرزانه انقلاب همچنین فرمودند اگر رژیم غاصب اسرائیل و دولتمردان آمریکا نگاه چپ به ایران داشته باشند ذره ای از آنها باقی نخواهد ماند.
امام جمعه بندرعباس اظهار کرد: باید آمریکای جهان خوار را به همه معرفی کنیم چرا که یقین داریم آمریکا و دیگر ایادی استکبار همه حرف هایشان دروغ است.
نعیم آبادی همچنین به در پیش بودن روز علم در خدمت صلح و توسعه اشاره کرد و گفت: آمریکا حق علمی ملت ها را ضایع کرده و غرب برای علم آبرویی باقی نگذاشتند و ملت ها چاره ای ندارند که خود را در مقابل آنها مجهز کنند.
وی یادآورشد: علم در راه توسعه کارهای خوبی کرده ولی توسعه بدون حرکت برای صلح بی معناست و باید علم در خدمت صلح و توسعه احیا شود.
نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری همچنین به برگزاری کنگره بین المللی امام سجاد(ع) در روز یکشنبه ۱۷ آبان در بندرعباس اشاره کرد و گفت: این افتخاری است که برای پنجمین سال پی درپی نصیب استان هرمزگان شده است.
امام جمعه بندرعباس همچنین به بحث کیفیت اشاره کرد و گفت: ایران خودرو باید در ساخت ماشین دقت و مهارت لازم را داشته باشد و حق مردم را ضایع نکند.
وی گفت: خودرو سازی در ایران ۶۰ سال سابقه دارد اما هنوز با مشکل مواجه است؛ اگر جنس خوب تحویل مردم ندهید به لحاظ شرعی مسئول هستید چرا که هم ضرر به جامعه و هم با حیثیت مملکت بازی می کنید.

منبع: ایرنا
(لینک)
کد خبر: ۳۹۴۹۲۷

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد