کاهش قیمت‌ها در بازار طلا و سکه / قیمت دلار و یورو امروز ۹۹/۱۲/۱۰

0

قیمت طلا و سکه امروز، بر خلاف ثبات بهای طلای جهانی و با پیروی از افت نرخ ارز، کاهش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به یازده میلیون تومان رسید.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم ۱۷۳۴ دلار در هر اونس ثابت ماند.

فروش طلای نو با اجرت پایین / طلا در شب عید حراج شد!

بر اساس گزارش هرمزبان، قیمت دلار در بازار آزاد امروز ‌‌‌یکشنبه ۱۰ اسفند ساعت ۱۹، با ۵۴۴ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۲۴،۶۹۶ تومان‌ معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۴ هزار و ۷۰۱ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۴ هزار و ۲۱۲ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز ‌یکشنبه ۱۰ اسفند ساعت ۱۹، با ۶۵۸ تومان کاهش نسبت به روز گذشته ۲۹،۶۹۱ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان‌ اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۹، قیمت سکه تمام طرح قدیم ده میلیون و ۶۹۸ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید یازده میلیون تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه نسبت به روز گذشته کاهش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، یک میلیون و ۷۵ هزار و ۱۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان و دو میلیون و ۳۵۰ هزار تومان است.

منبع: تجارت نیوز

hormozban هرمزبان ivlcfhk اخقئخظذشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.