اعتراض دسته جمعی بازیکنان استقلال به مدیریت باشگاه؛ آقایان هیات مدیره تمرکزمان را قبل از دربی به هم زدند!

0

هرمزبان – دربی 94 با نتیجه 2-2 به پایان رسید و این بازی برای آبی های تهران پر فراز و نشیب بود.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، بازیکنان استقلال پس از بازی مقابل پرسپولیس به صورت دسته جمعی به مدیریت باشگاه اعتراض کردند. درست نقطه عکس آرامش پس از طوفان، این بار رفتار آبی ها، طوفان پس از آرامش بود! استقلال پیش دربی نسبتا آرام و کم حاشیه ای را داشت و بسیاری گمان می کردند که وضعیت در اردوی آبی های تهران خوب است. اعضای هیات مدیره هم قبل از این دیدار پشت سر هم در رسانه ها قول پاداش در صورت پیروزی را به بازیکنان تیم استقلال می دادند. استقلال در ایده آل ترین حالت ممکن بازی را آغاز کرد. آبی های تهران با گل ارسلان مطهری در دقیقه 2 از پرسپولیس پیش افتادند اما با شروع نیمه دوم آبی ها شوکه شدند و خیلی زود گل دریافت کردند و اشتباهات پی در پی مدافعان این تیم باعث دریافت گل دوم شد.
در طول بازی احساس می شد که استقلالی ها از تمرکز کافی هم برخوردار نیستند و در هر صورت توانستند بازی را با گل دقیقه آخری مهدی قائدی مساوی کنند. اما داستان جدید برای آبی ها بعد از پایان بازی شروع شد. استقلالی ها در شرایطی که مدیران این تیم قبل از بازی قول پاداش می دادند، صحبت از مشکلات مالی کردند تا نشان دهند قصد داشته اند به صورت دسته جمعی بعد از دربی از مشکلات استقلال سخن بگویند.
آبی ها پس از خروج از رختکن صحبت از دریافت نکردن مطالبات خود کردند. استقلالی ها از این شاکی هستند که مدیران باشگاه چپ و راست در رسانه ها اعلام می کنند بخشی از مبلغ قرارداد بازیکنان را پرداخت کردند اما پولی که به حساب بازیکنان واریز می شود به شدت ناچیز است. وریا غفوری، کاپیتان این تیم هم پس از بازی هم از مدیریت و هم از وزارت ورزش گلایه کرد و در ادامه گفت:
آقایان هیات‌مدیره با سومدیریت اعصاب ما را بهم ریختند، آن ها تمرکزمان را قبل از دربی به هم زدند!
ارسلان مطهری هم در انتقاد از مدیریت باشگاه گفت:
بله ناراحت هستم. یک گلایه هم از مددی، مدیرعامل باشگاه دارم، چون قبل از دربی قول پرداخت درصدی از قرارداد را به ما داد. برخی از بازیکنان هنوز از فصل قبل تسویه نکرده‌اند. خیلی محترمانه گلایه می‌کنم. این موضوع در تمام رسانه‌ها پخش شده بود و نمی‌دانم چرا این اتفاق افتاده و اصلا درست نیست. مبلغی که قبلا گفته بودند با مبلغی که می‌بینیم، تفاوت چشمگیری دارد.
رشید مظاهری هم از صبر بازیکنان تیم گفت:
من درباره مسئله مطالبات و مالی بازیکنان استقلال می‌گویم، اصلا بحث خودم نیست، بازیکنان ما آنقدر محجوب هستند که قبل از بازی دربی همه جمع شدند و گفتند که ما درباره مباحث مالی صحبتی نداریم و می‌خواهیم بازی کنیم. اما مدیران گفتند که قبل از دربی مبلغ قابل توجهی را به حسابتان واریز می‌کنیم. بازیکنان ما با تمام توان بازی کردند و این اصلا قشنگ نبود. من اصلا درباره درصد پرداختی صحبت نمی‌کنم. حرفم با مدیران استقلال است که به فکر باشند، اینجوری پیش بروند، تیم خراب می‌شود و بازیکنان خوبی داریم و درصد خوبی به بازیکنان پرداختند کنند.  
وریا غفوری، پس از پایان بازی با پرسپولیس گفت: تیم ما می‌توانست بهتر از این باشد. انتظارم این بود هم خودم و هم سایر بچه‌ها بهتر از این بازی کنیم، اما اینطور نشد. آلودگی هوا فاجعه بود و واقعاً در این هوا سخت نفس می‌کشیدیم. درخواست ما از مسئولان است، چون واقعاً نمی‌توان در این هوا فوتبال بازی کرد. باید به حال ما مردم فکری کرد، حالا ما ورزشکاران هیچ، برای مردم یک فکری کنند که راحت نفس بکشند و زندگی کنند.
وی درباره اینکه روند استقلال پس از تعویض احمد موسوی تغییر کرد و آیا تیمش می‌توانست برنده باشد، اظهار داشت:
من کارشناس نیستم. باید فیلم بازی را ببینیم و بعد نظر بدهیم. توقعم از تیم و خودم بیشتر بود، اما از همین جا به هواداران قول می‌دهیم که بعد از این تیم بهتری خواهیم شد و استقلال پرقدرت‌تری را می‌بینند.
مدافع تیم فوتبال استقلال درباره اینکه بازیکنان این تیم نسبت به مطالبات خود معترض بودند و اعلام کردند وریا غفوری تمام صحبت‌ها را انجام می‌دهد، خاطرنشان کرد:
من می‌گویم یک فاجعه است که هنوز 6-5 بازیکن از سال قبل مطالبه دارند و برخی بازیکنان 10 درصد هم نگرفته‌اند. بعد دوستان قبل از بازی گل‌گهر می‌گویند قبل از دربی یک پرداختی خوب به بازیکنان داریم، اما این پرداختی خوب به حدی کم بود که نخواستم با بازیکنان در میان بگذارم که اعصاب آنها خُرد شود. این واقعاً فاجعه است، از پاداش صحبت می‌کنند، اما تیم ما و بازیکنان استقلال پاداش نمی‌خواهند، همان حق و حقوق و مطالبات خودمان را بدهند.
غفوری درباره اینکه درخواست آنها چیست، گفت:
می‌خواهیم پرداختی‌ها سر وقت باشد. حالا اگر نمی‌شود، یک یا دو ماه این طرف و آن طرف شود، نه اینکه یک ماه دیگر نیم فصل می‌شود، برخی بازیکنان 10 درصد گرفته‌اند، برخی هنوز 10 درصد هم نگرفته‌اند و برخی هم هنوز از فصل گذشته طلب دارند. نمی‌دانیم واقعاً چه کار می‌کنند.
وی افزود:
من نمی‌دانم، برای تیم‌های دیگر پول است، برای استقلال نیست. برای تیم‌های دیگر امکانات هست، اما برای استقلال نیست و این فاجعه است. نمی‌دانم می‌خواهند تمرکز ما را به هم بریزند یا چیز دیگری است؟ وعده‌ای می‌دهند و نمی‌توانند به وعده خود عمل کنند تا تمرکز بازیکن قبل از دربی به هم بریزد و حس کند هیچ پشتوانه‌ای از سمت باشگاه نیست.
کاپیتان تیم فوتبال استقلال درباره اینکه عبدیان گفته استقلال خوب بازی نکرد و بازیکنان مستحق پاداش نبودند، خاطرنشان کرد:
او درست گفته است. ما هم از عملکرد خودمان راضی نبودیم، اما با سوءمدیریت و عدم پرداخت به موقع، اعصاب بازیکنان را به هم می‌ریزند. ذهن بازیکن درگیر است و فکر می‌کنم حتی یک سری بازیکنان اجاره خانه خودشان را هم ندارند. همانطور که گفتم ما پاداش نمی‌خواهیم، برخی با مطرح کردن این مسائل می‌خواهند نام خودشان را در رسانه‌ها مطرح کنند.
وی درباره اینکه یحیی گل‌محمدی هم نسبت به عملکرد هیئت مدیره پرسپولیس معترض بود و معتقد بود هیئت مدیره استقلال خیلی خوب کار می‌کند، اظهار داشت:
باید ببینید. این دو تیم زیر نظر وزارت ورزش است و متولی هر دو تیم یکی هستند. چطور یک تیم راضی است و دیگری راضی نیست. مسئولان این دو باشگاه بدون اجازه وزارت ورزش آب نمی‌خوردند. ما می‌بینیم که آقای مددی بدون اجازه وزیر حتی یک امضا نمی‌کند، حتی یک امضای ساده؛ این سؤال را باید از وزارتخانه و مدیرانی که اینجا هستند بپرسید.
کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه گویا برخی بازیکنان نیمکت نشین پرسپولیس از روی سکوها محمد نادری را اذیت می‌کردند و می‌گفتند او بازیکن ضعیفی است، گفت:
من متوجه چیزی نشدم.

منبع: خبرگزاری آریا

hormozban هرمزبان ivlcfhk اخقئخظذشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.