آموزش حقوق اطفال و نوجوانان به معلمان شهر تهران

0

اولین دوره آموزش حقوق اطفال و نوجوانان برای معلمان شهر تهران برگزار شد.

به گزارش گروه تعلیم و تربیت پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، اولین دوره آموزش حقوق اطفال و نوجوانان به معلمان با تلاش و همت حوزه زنان آموزش و پرورش با همکاری قوه‌ قضائیه و به میربانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران برگزار شد.

فرحناز مینایی پور مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور زنان گفت: در ادامه آموزش حقوق به دختران دانش آموز در سال های گذشته و در راستای اجرایی کردن لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان، حوزه زنان آموزش و پرورش اقدام به همکاری با قوه قضائیه در برگزاری دوره ها و کارگاه های تربیت مدرس و مربی کرده است.

وی ادامه داد: اولین مرحله این همکاری با برگزاری کارگاه آموزشی ویژه معلمان شهر تهران به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران با عنوان حقوق اطفال و نوجوانان با تأکید بر پیشگیری از بزه کاری انجام شده است.

مشاور امور زنان وزیر آموزش و پرورش همچنین تأکید کرد: بعد از ابلاغ لایحه حمایت از اطفال و نوجوانان از طرف دولت، حوزه زنان آموزش و پرورش با همکاری قوه قضائیه به برنامه ریزی برای آموزش حقوق به زنان و معلمان فرهنگی اقدام کرده است.

وی عنوان کرد: با توجه به شرایط و اتفاقات ناگوار در گذشته که بر اثر عدم آگاهی دانش آموزان و اولیاء آنان از قوانین و لوایح حمایتی موجود رقم خورده است، حوزه زنان آموزش و پرورش را بر آن داشته تا با جدیت بیشتر و با برنامه ریزی صورت گرفته در ادامه این کارگاه اقدام به آموزش تمام معلمان کشور از طریق فضای مجازی و سامانه lms در قالب دوره‌های آموزشی ضمن خدمت بپردازد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

hormozban هرمزبان ivlcfhk اخقئخظذشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.