هرمزبان:رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میناب گفت:سینمای این شهرستان بزودی راه اندازی و فیلم محمد رسول الله (ص) در آن اکران می شود.

هرمزبان:رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میناب گفت:سینمای این شهرستان بزودی راه اندازی و فیلم محمد رسول الله (ص) در آن اکران می شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،رضا اوژند چهارشنبه افزود: با توجه به مطالبه مردم میناب و نیاز جوانان به تماشای تولیدات واکران فیلم های سینمایی همزمان با سراسر کشوربا پیگیری مدیرکل ومعاون فرهنگی ارشاد هرمزگان، تجهیزات مدرن و دیجیتالی نمایش فیلم در سالن فرهنگسرای شهید بهشتی میناب نصب و راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: در همین زمینه قراردادی با شرکت سینمایی نور تابان منعقد شده به زودی سینمای میناب با اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) ساخته مجید مجیدی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

وی اظهار امیدواری کرد: با راه اندازی سینمای میناب مردم جنوب شرق می توانند فیلم های اکران شده همزمان با سراسر کشوررا در مینا ب تماشا کنند .

درفیلم محمد رسول الله (ص) دونفر از هنرمندان مینابی بعنوان بازیگر در این اثر فاخر هنری ایفای نقش دارند .

شهرستان میناب با بیش از ۳۰۰هزار نفر جمعیت بعداز بندرعباس به عنوان دومین شهرستان هرمزگان بوده واستعدادهای هنری فراوانی در نزد مردم این شهرستان است بطوریکه هم اکنون جشنواره سرود رضوی درکردر میناب چند دوره برگزار شده وبزودی یکی دیگر از روستاهای میناب دراین حوزه ایفای نقش می کند.

منبع: هرمزبان
(لینک)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد