هرمزبان:کمیته آموزش و پرورش با دستور کار پروژه مهر به ریاست جناب آقای عبدالرسول قنبری بخشدار توکهور در بخشداری برگزار گردید.

هرمزبان:کمیته آموزش و پرورش با دستور کار پروژه مهر به ریاست جناب آقای عبدالرسول قنبری بخشدار توکهور در بخشداری برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،محمد احمدی پور مسئول نمایندگی آموزش و پرورش از برگزاری کمیته آموزش و پرورش با دستور کار پروژه مهر در هشتبندی خبر داد کمیته آموزش و پرورش در محل بخشداری به ریاست جناب آقای قنبری بخشدار محترم توکهور برگزار گردید دراین جلسه وضعیت پروژه مهر مورد بررسی قرار گرفت و بنا به دستور بخشدار محترم مقرر گردید در کلیه روستاها کمیته پروژه مهر با عضویت شوراها – مدیران – دهیاران برگزار گردد و شهردار در مدارس شهری و دهیاران در مدارس روستایی نسبت به پاک سازی اطراف مدارس همکاری داشته باشند وضعیت تجهیزات و سازماندهی مدارس نیز مورد بررسی قرار گرفت .

آقای احمدی پور گزارشی از سازماندهی نیروهای آموزشی در سطح شهرستان خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با برنامه ریزی های خوب شهرستان میناب و بخش توکهور شروع خوبی را در سال تحصیلی جدید داشته باشیم در پایان احمدی پور از افتتاح دو پروژه دبستان شهید جعفری و عمار یاسر چاه غربال در هفته ی دولت خبر داد .

اعتبارات پروژه ها از محل بنیاد برکت می باشد .

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد