هرمزبان:مدیرکل شیلات هرمزگان از افتتاح ۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴۱ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت توسط شیلات هرمزگان خبرداد. 

 

هرمزبان:مدیرکل شیلات هرمزگان از افتتاح ۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۴۱ میلیارد ریال همزمان با هفته دولت توسط شیلات هرمزگان خبرداد. 

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،سید پرویز محبی در جمع خبرنگاران با اشاره به سال همدلی و همزبانی و همراهی ملت و توفیقات دولت اظهار داشت: سال جاری سرمایه‌گذاری، تولید و پروژه‌های عمرانی مجموعه شیلات از رشد و پیشرفت چشمگیری برخوردار است.


وی در ادامه بیان داشت: از مهمترین پروژه‌های قابل بهره‌برداری در هفته دولت امسال میتوان به افتتاح پروژه  مجتمع پرورش میگوی سیریک با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال و همچنین افتتاح ساختمان ادره کل شیلات هرمزگان با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال اشاره داشت.


محبی توسعه و ساماندهی بندر جواد الائمه (ع)  را با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون  ریال، تکمیل و بهسازی مرکز بازسازی ذخایر آبزیان کلاهی با اعتباری بالغ بر  6 میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال و احداث و استقرار  زیستگاه مصنوعی  آبزیان در محدوده دریایی شهرستان قشم  را با اعتباری بالغ بر ۸میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال  به عنوان دیگر پروژه های قابل افتتاح در هفته دولت نام برد.


مدیرکل شیلات هرمزگان تکثیر ماهیان دریایی جزیره قشم با ظرفیت ۱۰ میلیون قطعه بچه ماهی در سال، پرورش میگو سیریک با ظرفیت تولید ۶۳۰ تن در سال، پرورش ماهیان دریایی در قفس بندرلنگه با ظرفیت ۲۰۰ تن در سال و پرورش میگو یکدار جاسک با ظرفیت هزار و ۶۰۰ تن در از  طرح های مهم سرمایه‌گذاری شده توسط بخش خصوصی و قابل افتتاح و بهره برداری در هفته دولت امسال خواند.


وی در پایان تاکید کرد: میزان سرمایه‌گذاری شده در  طرح‌های بخش خصوصی قابل افتتاح در هفته دولت بالغ بر ۲۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد