هرمزبان:دبیر جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید در استان هرمزگان گفت: کاروان خدام حرم رضوی به دو بخش تقسیم شده و همزمان به اجرای برنامه‌ها در شهرهای مختلف استان می‌پردازند.

هرمزبان:دبیر جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید در استان هرمزگان گفت: کاروان خدام حرم رضوی به دو بخش تقسیم شده و همزمان به اجرای برنامه‌ها در شهرهای مختلف استان می‌پردازند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،حبیب بهادری در این ارتباط اظهار کرد: به علت حجم بالای درخواست‌های مردمی از ستاد برگزاری این جشن‌ها در استان هرمزگان، امسال ناچار به تقسیم کار در کاروان رضوی شدیم.

وی با اشاره به اینکه در روز نخست(چهارشنبه) کاروان با ۶ خادم حرم حضرت رضا(ع) از طریق فرودگاه بین‌الملل کیش وارد استان هرمزگان شده است، افزود: پس از ورود به سرزمین اصلی از طریق بندر چارک، کاروان به دو دسته تقسیم شده و برنامه‌های دهه کرامت را پیگیری ‌میکنند.

دبیر جشن‌های مردمی زیر سایه خورشید خاطرنشان کرد: کاروان نخست به سمت بخش‌های غرب و شمال غرب استان یعنی شهرستان‌های پارسیان و بستک رفته و در شهرها و روستاهای طول مسیر به اجرای برنامه می‌پردازند.

بهادری تصریح کرد: گروه دوم نیز راهی بندرعباس شده و در مرکز استان اقدام به اجرای برنامه‌های مختلف می‌کنند.

وی ادامه داد: عطرافشانی گلزار شهدا، دیدار با مسئولان و ائمه جمعه، دیدار با خانواده‌های شهدا، عیادت از بیماران و شرکت در جشن‌های دهه کرامت جزو اصلی‌ترین برنامه‌های کاروان رضوی در استان هرمزگان است.

اضافه می‌شود، شش نفر از خدام حرم مطهر امام‌رضا(ع) که حاملان پرم بارگاه ملکوتی این امام معصوم هستند، همزمان با دهه کرامت برای شرکت در جشن‌های دهه کرامت به استان هرمزگان سفر کرده‌اند.

قرار است این خدام تا پایان دهه کرامت در شهرهای مختلف استان ضمن حضور در بین مردم و توزیع بسته‌های تبرکی، در مراسمات و برنامه‌های مختلف نیز حضور یابند.

 منبع: خبرآنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد