هرمزبان:فرمانده انتظامي شهرستان بندر لنگه از کشف مواد نيروزاي قاچاق به ارزش يک ميليارد و ۵۰۰ ميليون ريال از يک خودرو پژو خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،سرهنگ “محمود حافظی” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ، ماموران انتظامی مستقر در پاسگاه ایست و بازرسی “برکه سفلین” حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی سواری پژو مشکوک شده و دستور توقف دادند.

وی افزود : راننده خودرو بدون توجه به فرمان پلیس و علائم هشدار دهنده اقدام به فرار کرد که پس از یک عملیات پلیسی خودرو متوقف و راننده آن نیز دستگیر شد.

این مسئول انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو ۳۶۸ قوطی پودر و انواع قرص نیروزا کشف شد ، اظهار داشت : ارزش ریالی کالاهای قاچاق مکشوفه یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال است که در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی و خودرو نیز روانه پارکینگ شد.
فرمانده انتظامی شهرستان بندر لنگه با اشاره به اثرات سوء قاچاق بر اقتصاد كشور،تصریح کرد : شهروندان در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت قاچاقچیان، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

منبع: پلیس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد