هرمزبان:امام جمعه هرمز گفت: ﺁﺯﺍﺩﮔﺎﻥ ﺳﻨﺪ ﺳﺎﺯﺵ ﻧﺎﭘﺬﻳﺮﻯ ﻣﻠﺖ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻇﻠﻢ ﻭ ﺗﺠﺎﻭﺯ هستند.

هرمزبان:امام جمعه هرمز گفت: ﺁﺯﺍﺩﮔﺎﻥ ﺳﻨﺪ ﺳﺎﺯﺵ ﻧﺎﭘﺬﻳﺮﻯ ﻣﻠﺖ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻫﺮﮔﻮﻧﻪ ﻇﻠﻢ ﻭ ﺗﺠﺎﻭﺯ هستند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،حجت الاسلام محمد کاظم مناقبیان در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمز با اشاره به ۲۶ مرداد، سالروز بازگشت افتخارآمیز اولین گروه از آزادگان به میهن اسلامی افزود: در مکتب سیدالشهداء با شعار (هیهات منا الذ له)، اسارت افتخاری است که نصیب این آزادگان شده است.

مناقبیان با اشاره به فرارسیدن دهه کرامت بیان کرد: حضور امام رضا (ع) در ایران منشأ درخشش انوار تشیع و ولایت شد، حضرت معصومه (س) مشعلی شد تا حوزه علمیه ای با این عظمت شکل بگیرد و شهر مقدس قم دارای ارزش و جایگاه بالایی شود.

امام جمعه هرمز  عنوان کرد: میلاد حضرت معصومه (س) به نام روز دختر نامگذاری شده است، دختران ما باید الگوی دانش و اخلاق و حجاب و طهارت باشند و در خانه‌ها بیشتر مورد تکریم قرار بگیرند.

حجت الاسلام مناقبیان با اشاره به فرارسیدن سال روز بازگشت آزادگان به میهن تصریح کرد: آزادگان سرمایه‌های انقلاب هستند و وظیفه ما این است تا توجه روز افزون به این عزیزان ایثارگر شود، وظیفه ایثارگران این است که پیام رسان انقلاب اسلامی باشند.

وی با تاکید بر اینکه آزادگان پرچم های افتخارند و به حمدالله آزادگان ما امروز هم از لحاظ علمی و جایگاه اجتماعی انسان های بزرگی هستند، بیان داشت: از مهمترین وظایف شما این است که پرچمدار و پیشگامان ارزشهای الهی باشید و به حسن عاقبت توجه کنید.

مناقبیان با اشاره به فرارسیدن سالروز مقاومت اسلامی و لزوم توجه به آن اظهار داشت: ۹ سال قبل در چنین روزی شاهد پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه بودیم و این جنگ سبب شد تا هیمنه و بزرگی رژیم صهیونیستی از بین برود، مقاومت اسلامی و بیداری اسلامی سبب شد تا دشمنان دست به ایجاد داعشبزنند و به مبارزه با ملت‌های مسلمان بپردازند.

امام جمعه هرمز افزود: دشمنان می‌خواهند درخشش مقاومت را از بین ببرند و تلاش می‌کنند پس از جمع‌بندی مذاکرات هسته‌ای با سخنان خویش ملت ما را تحقیر کنند اما این را بدانند ایران تسلیم زورگویی‌های شما نخواهد شد و تا پایان ایستادگی و مقاومت می‌کند.

حجت الاسلام مناقبیان  بیان کرد: ما باید با ولایت مداری و مقاومت در برابر دشمن فریب توطئه‌های آمریکا و غرب را نخوریم و با عبرت گرفتن از کودتای ۲۸ مرداد هیچ‌گاه در برابر دشمنان جمهوری اسلامی کوتاه نیائیم و به مقاومت بپردازیم.

 منبع: هرمزبان(لینک)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد