هرمزبان:فدراسیون جهانی فوتبال رأی خود را درباره اعتراض هکتور دنیل رومرو – بازیکن پیشین تیم شهرداری بندرعباس اعلام کرد.

هرمزبان:فدراسیون جهانی فوتبال رأی خود را درباره اعتراض هکتور دنیل رومرو – بازیکن پیشین تیم شهرداری بندرعباس اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،کمیته انضباطی فیفا پس از بررسی شکایت بازیکن آرژانتینی از تیم باشگاه شهرداری بندرعباس، اعلام کرد با توجه به پرونده موجود و عدم پرداخت بدهی از سوی باشگاه مذکور به هکتور دنیل رومرو، از این تیم ۳ امتیاز کسر خواهد شد.

با توجه به اینکه مسابقات لیگ دسته یک فصل ۹۴-۹۳ پایان یافته است، این کسر امتیاز شامل فصل جدید ۹۵-۹۴ می‌شود. همچنین پس از کسر امتیاز، مدارک امتیاز کسر شده از باشگاه فوق باید به کمیته انضباطی فیفا ارسال شود.

پیش از اعلام این رأی فدراسیون فوتبال مکاتبات متعددی در تاریخ های ۲۶ مهر ۹۳، ۸ آبان ۹۳، ۲۸ دی ۹۳ و ۹ بهمن ۹۳ در رابطه با کسر ۳ امتیاز از آن باشگاه در صورت عدم ارائه رسید پرداخت بدهی ظرف موعد مقرر، با هیأت فوتبال استان هرمزگان و باشگاه شهرداری بندرعباس انجام داده بود که این مکاتبات بدون هیچ اقدامی از سوی آنها باقی ماند.

اسدی-دبیرکل فدراسیون با توجه به رأی نهایی کمیته انضباطی فیفا در خصوص پرونده فوق با ارسال نامه‌ای به رئیس هیأت فوتبال هرمزگان اعلام کرد: در صورت عدم پرداخت بدهی پس از کسر امتیاز، محرومیت‌های انضباطی بعدی شامل حال باشگاه خواهد شد.

منبع: فدراسیون فوتبال

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد