هرمزبان:نایب رئیس بانوان هیات اسکیت هرمزگان گفت: مسابقات اسکیت سرعت پسران به مناسبت دهه کرامت در دو رده سنی نونهال و نوجوان در بین ۶ باشگاه در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،الهام نظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بندرعباس اظهار داشت: مسابقات اسکیت سرعت پسران به مناسبت دهه کرامت در دو رده سنی نونهال و نوجوان در بین ۶ باشگاه الزهرا، حجاب، ولایت، پایگاه هوایی، برق «الف» و برق «ب» برگزار شد.

وی افزود: مربیان این مسابقات در باشگاه‌های الزهرا خانم مهرنوش مولوی و باشگاه حجاب ثریا شهسواری، باشگاه ولایت و پایگاه هوایی سمیرا شهسواری، باشگاه حجاب پریسا محمدی، باشگاه برق «الف» رضا نظری و باشگاه برق «ب» الهام نظری بودند.

نایب رئیس بانوان هیات اسکیت هرمزگان عنوان کرد: در ماده ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متر متولدین ۸۵، عرشیا اخلاقی‌فرد از پایگاه هوایی رتبه اول را کسب کرده است و به ترتیب محمد شهبازی از باشگاه حجاب و سجاد اسماعیلی از پایگاه هوایی دوم و سوم شدند و همچنین در ماده ۳۰۰ متر و ۵۰۰ متر متولدین ۸۳ و ۸۴ سبحان درویشی اول، رضا حسنی دوم و سینا سیستانی مقام سوم را از آن خود کرده‌اند.

نظری ادامه داد: در ماده ۲۰۰ و ۳۰۰ متر متولدین ۸۶، امیرحسین فرج‌زاده از برق «الف» اول و محمد زرندی و ایلیا کیان‌مهر از باشگاه پایگاه هوایی دوم و سوم شدند و در ماده ۱۰۰ متر متولدین ۸۸ و ۸۹، عرفان عزتی از پایگاه هوایی اول و ارشک بهمن‌نژاد از باشگاه الزهرا دوم و اهورا رحیمی از باشگاه برق «ب» مقام سوم را به‌دست آوردند.

نایب رئیس بانوان هیأت اسکیت هرمزگان اضافه کرد: در ماده ۱۰۰ متر و ۲۰۰ متر متولدین سال ۱۳۸۷ امیرحسین شیروانی مقام اول و ایلیا کاظمی دوم و امیرسام صادقی هر سه از پایگاه هوایی مقام سوم را کسب کردند.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد