هرمزبان:استاندار هرمزگان گفت: بنده به عنوان مجری انتخابات در استان شهادت می‌دهم که انتخابات در غرب هرمزگان هیچ مشکلی نداشت اما عده‌ای دوست دارند همیشه برنده باشند در حالی که رای دست مردم است و مردم افراد را می‌شناسند و با شعار و هیاهو به نتیجه نمی‌رسیم.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،دکتر جاسم جادری در آئین تکریم از فرماندار سابق و معارفه فرماندار جدید شهرستان بستک، ضمن ابراز تاسف از ابطال انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب هرمزگان، افزود: مردم غرب هرمزگان از جمله شهرستان بستک با شور و نشاط در دو مرحله از انتخابات مجلس حضور یافتند و نماینده ای که مورد تایید مراجع چهارگانه و نظارتی بود را انتخاب کردند اما خدا کسی که حق این مردم را ضایع کرد، نبخشد.

وی خاطرنشان کرد: در شرق و غرب استان هرمزگان برخی صندوق‌های انتخابات مجلس بازشماری شد اما حتی یک رای جا به جا نشده بود و انتخابات هیچ مشکلی نداشت و تاسف خود را از اینکه مردم غرب هرمزگان در این مقطع از داشتن کرسی و نماینده در مجلس محروم هستند، اعلام می کنم.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه امروز مردم همراهی بسیار خوبی برای رسیدن به اهداف نظام دارند، اظهار کرد: با وجود اینکه حق مردم بستک در انتخابات مجلس ضایع شد اما حتی یک حرکت غیرقانونی انجام ندادند و ما نباید امید و اعتماد مردم را تبدیل به یاس کنیم.

با بیان اینکه سیاست دولت و نظام این است که همه اقوام و مذاهب احساس کنند در این نظام شریک هستند، عنوان کرد: فرماندار سابق بستک از بهترین و موفق ترین فرمانداران استان هرمزگان بود که از نیروهای اهل سنت استان هرمزگان است.

وی ادامه داد: فرماندار جدید این شهرستان نیز از نیروهای خدوم و پاکدستی است که ۱۸ سال شهردار بوده و سابقه کار جهادی دارد و در شهر بندرخمیر منشا کارهای بسیار خوب عمرانی بوده است که امیدواریم چهره موفق دیگری از مدیریت خوب فرزندان اهل سنت هرمزگان باشد.

استاندار هرمزگان افزود: نیروهای خدوم از اهل سنت هرمزگان در مدیریت استان حضور دارند و این دولت همه گروه ها و احزاب را داخل یک خانواده می داند که تحت رهبری ولی امر مسلمین کار می کنند.

جادری با اشاره به برخی هجمه ها علیه دولت یازدهم و رئیس جمهوری، تصریح کرد: دکتر روحانی و دولت یازدهم کشور را از گرفتاری های قبلی در بحث اقتصاد و سیاست داخلی و خارجی نجات داد و دعواهای داخلی در دولت تدبیر و امید مهار شد و در قوای سه گانه همه احساس می کنند باید آرامش کشور را حفظ کنند.

وی گفت: دعوای داخلی به سود دشمنان است و با حفظ آرامش نباید اجازه دهیم که فرصت ها از دست برود.

جادری افزود: مردم در غرب استان در راهسازی، مدرسه سازی و بیمارستان سازی مشارکت دارند و حتی به سد ساختن هم پرداخته اند که فرماندار جدید باید از امکانات مردمی استفاده کند.

وی با بیان اینکه هرمزگان مخزن نعمت است، عنوان کرد: افرادی که توانایی دارند در شهرستان بستک سرمایه گذاری کنند چون امنیت خوبی در این شهرستان برقرار و آرامش بر آن حاکم است و برنامه ما این است که از ظرفیت عظیم مردمی استفاده و مردم را وارد کار اقتصاد مقاومتی کنیم.

نماینده عالی دولت در استان هرمزگان با بیان اینکه دکتر روحانی در مقابل همه دنیا ایستاد تا همه حقانیت جمهوری اسلامی و حق هسته ای مردم ایران را بپذیرند و کشور ما از ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل خارج شود، اظهار کرد: این رئیس جمهور شجاع و با شهامت مورد هجمه عده ای واقع شده اما ما به اعتماد مردم ایمان داریم و اگر مردم در صحنه باشند مشکلات حل می شود.

جادری با بیان اینکه توزیع بودجه و اعتبارات براساس شاخص های سازمان مدیریت انجام می شود، عنوان کرد: شاخص ها در این خصوص تعریف شده و بیشترین اعتبارات به مناطقی می رسد که شاخص های آنها پایین تر است.

در پایان این مراسم از زحمات میرمرسل ایزدی پور فرماندار سابق بستک قدردانی و عبدالله پرتابیان به عنوان فرماندار جدید شهرستان بستک معرفی شد.

منبع: تابناک هرمزگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد