هرمزبان:افراد مسلح وارد خانه می‌شوند و برق خانه را قطع می‌کنند و بعد از گرفتن گروگانان از خانه خارج می‌شوند. به گفته شاهدان عینی گروگان گیران به‌محض ورود به منزل و به‌زور اسلحه، گروگانان را به بیرون از منزل برده و سوار خودروی می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،دهیار روستای نخل ابراهیمی گفت: افراد مسلح ناشناس با ورود به منزل شخصی در این روستا ۲ تن از فرزندان صاحب‌خانه را با زور اسلحه به گروگان بردند.

مجید درویشی اظهار کرد: افراد مسلح ناشناس بامداد جمعه(هشتم مرداد) با ورود به منزل حاج “احمد سلامتی هرمزی” دو نفر از فرزندان وی را به گروگان گرفته و همراه خود بردند.

دهیار روستای نخل ابراهیمی افزود: افراد مسلح وارد خانه می‌شوند و برق خانه را قطع می‌کنند و بعد از گرفتن گروگانان از خانه خارج می‌شوند. به گفته شاهدان عینی گروگان گیران به‌محض ورود به منزل و به‌زور اسلحه، گروگانان را به بیرون از منزل برده و سوار خودروی می‌کنند.

وی تشریح کرد: گروگان گیران درحالی‌که سلاح کلت و کلاشنیکف نیز در دست داشتند، مقابل چشم سایر اعضای خانواده ۲ پسر جوان ۱۹ و ۱۸ ساله را به‌زور داخل خودرو انداخته و متواری شده‌اند. هنوز هویت گروگان گیران و انگیزه آن‌ها از این گروگان‌گیری مشخص نشده است.

همچنین داماد این خانواده با اشاره به اینکه هویت هیچ‌یک از افراد مشخص نیست، تصریح کرد: نمی‌دانیم چه کسانی و با چه انگیزه‌ای دست به این کار زده‌اند.

محمدی بابیان اینکه پدر خانواده بازنشسته است، خاطرنشان کرد: گروگان گیران هیچ‌گونه تماسی تاکنون نداشته‌اند و نمی‌دانیم این گروگان گیران شخص هستند یا گروه و این دو پسر جوان را به کجا برده‌اند.

وی با تقدیر از تلاش‌های نیروی انتظامی در شناسایی مکان گروگان گیران، اضافه کرد: امیدوارم هرچه سریع‌تر سرنخی از این موضوع پیدا شود زیرا خانواده‌مان همگی در اضطراب و نگرانی به سر می‌برند.

نخل ابراهیمی، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب در استان هرمزگان است.

منبع: تابناک هرمزگان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد