هرمزبان:رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از کشف ۱۱ هزار و ۸۶۳ قلم انواع کالای قاچاق در سطح استان خبر داد.

هرمزبان:رئیس پلیس آگاهی استان هرمزگان از کشف ۱۱ هزار و ۸۶۳ قلم انواع کالای قاچاق در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از پلیس هرمزگان، سرهنگ اصلحی در تشریح این خبر گفت: در راستای مقابله با مخلان نظم و امنیت اقتصادی و ارتقاء امنیت اجتماعی، طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان های بندرعباس، میناب، بندرلنگه و بندرخمیر با همکاری ماموران پلیس آگاهی و انتظامی اجرا شد.

وی افزود: در این طرح ۱۱ هزار و ۸۶۳ قلم انواع کالای قاچاق از قبیل البسه، آبمیوه، نوشابه، انواع لوازم جانبی تلفن همراه، لاستیک خودرو و  ۶۰۰ کیلوگرم برنج خارجی فاقد هرگونه مدارک قانونی و گمرکی کشف شد. ۹ دستگاه خودرو در این زمینه توقیف و  ۱۲ متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

تشدید طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در هرمزگان

سرپرست پلیس مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان از تشدید طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح استان خبر داد.

سرهنگ افخمی در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده را در سطح استان اجرا کردند.

وی افزود: در اجرای این طرح پنج خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر دستگیر، ۱۳ معتاد کارتن خواب جمع آوری و مقدار  ۵۷۸ گرم انواع موادمخدر، سه دستگاه ترازوی دیجیتال توزین، چهار عددپایپ و شش دستگاه گوشی تلفن همراه بلاصاحب کشف شد. مواد کشف شده و متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

این مسئول انتظامی ضمن قدردانی از همکاری خوب مردمی با پلیس در شناسایی و کشف جرائم و پاکسازی نقاط آلوده، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه ناهنجاری و تهیه و توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی، در اسرع وقت از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع، تا نسبت به پاکسازی محل و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد