هرمزبان:مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس گفت: دیواره های ساحل بندرعباس نا ایمن و هر لحظه احتمال شکستن این دیواره ها وجود دارد به همین دلیل مردم باید توجه داشته باشند نزدیک شدن به ساحل برای گرفتن عکس سلفی با امواج بلند و توفان می تواند منجر به حوادث تلخ و یا از دست دادن جان افراد شود.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،فرجام دانش در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، به حادثه غرق شدن یک جوان در سواحل بندرعباس اشاره کرد و افزود: این حادثه ساعت ۱۷ و ۲۱دقیقه بعد از ظهر روز گذشته(هشتم مرداد ماه) به آتش نشانی اعلام شد که نیروهای امدادی ساعت ۱۷ و ۲۴ دقیقه خود را به محل آن واقع در بلوار ساحلی روبروی خیابان دلگشا رسانده و عملیات را آغاز کردند.

وی از پیدا شدن جسد جوان غرق شده در ساحل بندرعباس توسط غواصان آتش نشانی با همکاری نیروهای امدادی هلال احمر خبر داد و گفت: به دلیل توفانی بودن هوا و متلاطم بودن دریا عملیات جستجو به سختی و کندی پیش رفت و جسد این جوان ۲۰ ساله حدود ساعت ۱۹ و دو دقیقه کشف و به ساحل منتقل شد.

دانش با بیان اینکه هویت جوان غرق شده هنوز شناسایی نشده، اضافه کرد: شنا و ورود به دریا توسط این جوان در شرایطی که به دلیل وجود توفان و شرایط بد جوی حتی اسکله نیز تعطیل و شناورها اجازه تردد نداشتند، فراتر از بی احتیاطی بوده است.

انتهای پیام/

منبع: ایسنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد