هرمزبان:تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان طی بیانیه ای از مردم بندرعباس برای شرکت در مراسم استقبال از شهدای غواص دعوت کردند.

هرمزبان:تشکل های دانشجویی دانشگاه های استان هرمزگان طی بیانیه ای از مردم بندرعباس برای شرکت در مراسم استقبال از شهدای غواص دعوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،تشکل های مختلف دانشجویی استان از جمله کانون های اسلامی و بسیج دانشجویی دانشگاه ها با اشاره به رشادت های شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس و جانبازان و ایثارگران خواستار حضور پرشور مردمی در مراسم استقبال و تشییع شهدای غواص شدند.

این تشکل ها یاد آورشدند: اگر ما امروز استقلال و اقتداری در جهان داریم ، حاصل رشادت ها و از خودگذشتگی های شهدا و رزمندگان است که باید آن را اجر نهیم و همیشه به یاد آن عزیزان باشیم که شرکت در مراسم استقبال از شهدا می تواند نشانه قدرشناسی باشد.

گفتنی است پیکر پاک ۹ شهید غواص عملیات کربلای چهار دوران دفاع مقدس روز شنبه ۱۷ مردادماه پس از گذر از استان کرمان با استقبال مردمی در ابتدای جاده کهنوج – رودان وارد رودان شد و از امروز یکشنبه ۱۸ مرداد از رودان به سمت بندرعباس راهی می شود.

مراسم استقبال و تشییع از پیکر این شهدا در بندرعباس در ساعت ۱۷ روز یکشنبه از میدان دفاع مقدس آغاز و شب وداع نیز از ساعت ۱۸ از روبه روی صدا و سیما به سمت امامزاده سیدمظفر(ع) انجام می شود و همزمان با سالروز شهادت امام صادق(ع) در شهرهای مختلف هرمزگان از جمله شهرک مسکونی ولیعصر(عج) نیروی دریایی ارتش در بندرعباس ، هشتبندی میناب ، جناح بستک ، جزیره لازک و هنگام شهرستان قشم به خاک سپرده می شود.

پیکر این شهدا پس از جستجو در منطقه ام الرصاص شناسایی شده اند.

منبع: ایرنا(لینک)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد