هرمزبان:مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی هرمزگان گفت: این استان در بررسی عملکرد سال ۹۴ ادارات کل راه وشهرسازی موفق به کسب مقام سوم ساخت مسکن و ساختمان در بین استان های کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،ماندانا مقدسی افزود: این بررسی در حوزه عملکردی ساخت مسکن و پروژه های آموزشی ، تجاری ، درمانی ، مذهبی ، کلانتری کیفیت و زمان تحویل آن صورت گرفته که با ارزیابی های صورت گرفته ، حوزه مسکن وساختمان هرمزگان رتبه سوم را به دست آورد.
وی در تشریح کسب این مقام به ساخت مسکن مهر در سال گذشته پرداخت و گفت: بهره برداری از مسکن مهر در هرمزگان در دو مرحله در سال ۹۴ صورت گرفت که ۱۱هزار و۶۷۵ واحد با حضور قائم مقام وزیر راه وشهرسازی در طرح مسکن مهر وهمچنین ۲ پروژه آموزشی ۱۲ کلاسه ، یک پروژه تجاری ، ۲ پروژه کلانتری وغیره تحویل هرمزگان شد.
مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی هرمزگان اظهارکرد: تاکنون ۳۰ هزار و۷۷۱ واحد مسکونی مهر تحویل متقاضیان این استان شده است.
وی اضافه کرد: راه وشهرسازی هرمزگان تلاش دارد تا بهترین امکانات را برای شهرک های مهر فراهم آورد که به گواه مسئولان کشوری و ناظران این حوزه ، کیفیت ساختمان های خدماتی از جمله مدارس ، مساجد ، واحدهای تجاری با بهترین کیفیت ومعماری منطقه ساخته شده است.
وی ابزارامیدواری کرد: با تلاش هایی که صورت می گیرد، پرونده مسکن مهر هرمزگان سال آینده بسته شود.

انتهای پیام /

منبع: ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد