هرمزبان:سرپرست پليس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از کشف ۱۶۷ کيلو ۳۳۰ گرم ترياک ،طي۲۴ ساعت گذشته در محورهاي مواصلاتي استان خبر داد.

هرمزبان:سرپرست پليس مبارزه با مواد مخدر هرمزگان از کشف ۱۶۷ کيلو ۳۳۰ گرم ترياک ،طي۲۴ ساعت گذشته در محورهاي مواصلاتي استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،سرهنگافخمي در تشريح اين خبر گفت: در راستاي مقابله بي امان با سوداگرن مرگ و عاملان تهيه و توزيع مواد مخدر،مأموران انتظامي ايستگاه بازرسي شهيدچغازرديميناب با توقيف يک دستگاه پژو ۴۰۵ و دربازرسي از آن ۸۹ کيلو و۸۸۰ گرم ماده مخدر از نوع ترياک کشف و يک متهم را در اين زمينه دستگير کردند.

وي افزود: همچنين مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان، حين گشت زني و ايست و بازرسي مقطعي،درحوالي ميدان تره بار بندرعباس، به يک دستگاه پژوپارس مشکوک و در بازرسي از خودرو مذکور ۴۶ کيلو و ۲۰۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياک،که به طرز ماهرانه اي جاساز شده بود کشف و يک سوداگر مرگ را در اين راستا دستگير کردند.

اين مسئول انتظامي اذعان داشت: در عملياتي ديگر،مأموران انتظامي پاسگاه سياهو شهرستان بندرعباس، حين گشت زني در محور جاده اصلي بندرعباس- سيرجان، با توقيف يک دستگاه موتور سيکلت،۲۰ کيلو و ۲۵۰ گرم ماده مخدر از نوع ترياک کشف کردند.
سرهنگ افخمي خاطر نشان کرد: طي عملياتي ديگر، مأموران ايستگاه بازرسي فاريابرودان حين کنترل خودروهاي عبوري محور رودان- بندر عباس، به يک دستگاه پيکان وانت مشکوک شده و در بازرسي از آن ۱۱ کيلو مواد مخدر از نوع ترياک کشف کردند و يک متهم در اين زمينه دستگير شد.

منبع: پایگاه خبری پلیس(لینک)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد