هرمزبان:مديركل راه و شهرسازي و رئيس شوراي حمل و نقل هرمزگان گفت: سرريز شدن جمعيت به سمت شهر بندرعباس و نبود زمين كافي، اين شهر را به يكي از گران ترين شهرهاي كشور تبديل كرده است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،غلامحسین شیری افزود: برای برون رفت از این فضا چاره كار آماده سازی زمین و عرضه به متقاضیان است.
وی گفت: از این رو استارت آماده سازی ۱۵۰ هكتار زمین آغاز شده است كه انتظار داریم با اتمام آن حباب قیمت ها شكسته شده و زمین و مسكن با قیمت پائین تری به مردم عرضه شود.
مدیركل راه و شهرسازی همچنین از ساخت ۱۰ هزار واحد مسكن مهر تا پایان امسال خبر داد و افزود: ۲ هزار واحد دیگر نیز به دلیل پاره ای از مشكلات اتمام آن تا سال آینده به طول خواهد انجامید.
وی با بیان اینكه در حوزه راهداری تلاش خواهیم كرد تا مشكلات را به كمترین حد ممكن برسانیم گفت: در این بخش با مشكلاتی از جمله كمبود علائم، افتادگی شانه ها و لكه گیری محورها مواجه هستیم كه اگر مرتفع نشوند باعث افزایش حادثه می شود.
رئیس شورای حمل و نقل هرمزگان در این زمینه گفت: برای كاهش حادثه ۵۰۰ كیلومتر از محورهای استان هرمزگان روكش مجدد انجام و ۲۸ نقطه حادثه خیز نیز مرتفع خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد