هرمزبان:امام جمعه بندرلنگه با تاکید بر ضرورت توجه به تولید داخلی گفت: باید جلوی واردات بی‌رویه را بگیریم.

هرمزبان:امام جمعه بندرلنگه با تاکید بر ضرورت توجه به تولید داخلی گفت: باید جلوی واردات بی‌رویه را بگیریم.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،حجت‌الاسلام محمد جواد رکنی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار داشت: امام خمینی (ره) همواره تأکید می‌فرمودند که نباید لحظه‌ای از آمریکا غافل بود و خطر آمریکا را باید جدی گرفت.

وی با اشاره به خط و نشان کشیدن‌های اخیر نمایندگان کنگره آمریکا افزود: برخی از این موضع‌گیری‌ها مصرف داخلی دارد و برای رضایت دولت مردان رژیم صهیونیستی صورت می‌گیرد.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه خاطرنشان کرد: نباید ذره‌ای غفلت کرد و جبهه داخلی را به خصوص در موضوعات اقتصادی استوار و مستحکم حفظ کرد.

رکنی در ادامه اضافه کرد: واردات بی‌رویه باعث نادیده گرفتن تولیدات داخلی می‌شود و دقیقا همان خطری است که مقام معظم رهبری بارها آن را گوشزد کرده بودند.

امام جمعه بندرلنگه خطاب به تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان گفت: تولیدکنندگان داخلی کالاهای با کیفیت تولید کنند و مصرف کنندگان هم در حد امکان از کالاهای تولید داخل استفاده کنند.

رکنی با اشاره به بازار رقابت در دنیا تصریح کرد: مواظب باشید پس از رفع تحریم‌ها کالاهای بی‌کیفیت خارجی در بازار سرازیر نشود.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه اظهار داشت: رقابت حرف اول را در بازار دنیا می‌زند اما متأسفانه هنوز در قیمت خودروی داخلی هیچ تغییری ایجاد نشده و کارخانه‌های ما سود را در اولویت کار خود قرار داده‌اند و به محض احساس خطر از ورود برخی کالاها جلوگیری می‌کنند.

رکنی پیشرفت را یکی از دلایل تحریم کشور دانست و گفت: نباید یک لحظه از پیشرفت داخلی غفلت کنیم زیرا که همه تحریم‌ها به خاطر پیشرفت کشور بوده است و موضوعات هسته‌ای بهانه‌ای بیش نیست./خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد