هرمزبان:مشاور استاندار هرمزگان در حوزه روابط عمومی و امور بین الملل از طراحی و راه اندازی سایت های اطلاع رسانی فرمانداری های استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،مسعود پاکزاد در نشست با مدیران روابط عمومی فرمانداری های استان هرمزگان، عنوان کرد: با تلاش های صورت گرفته سایت های اطلاع رسانی برای تمامی ۱۳ فرمانداری استان هرمزگان طراحی و آماده شده است.

وی ادامه داد: سایت های فرمانداری ها می تواند انعکاس دهنده رویدادهای هر شهرستان باشد که روابط عمومی فرمانداری ها باید با توجه به راه اندازی این سایت ها نسبت به تولید محتوای مناسب و انتشار آن اقدام لازم را انجام دهند.

مشاور استاندار و رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان بر لزوم تغییر و اصلاح نگرش دستگاه های اجرایی مختلف نسبت به روابط عمومی ها تاکید کرد و افزود: روابط عمومی ها باید توانمندی و قابلیت خود در هر مجموعه را اثبات کنند و در این راستا نیاز است آموزش کارکنان روابط عمومی مورد توجه ویژه قرار گیرد.

پاکزاد خواستار تعامل مناسب روابط عمومی فرمانداری ها با اهالی مطبوعات و رسانه در شهرستان ها شد و بیان داشت: تولید محتوای مناسب توسط روابط عمومی فرمانداری ها جدی گرفته شود.

شایان ذکر است؛ در این نشست موارد مرتبط با تولید خبر و انتشار آن در سایت های فرمانداری ها به مدیران روابط عمومی فرمانداری های استان هرمزگان آموزش داده شد.

استان هرمزگان دارای ۱۳ شهرستان است که برای تمامی فرمانداری های این شهرستان ها سایت های اطلاع رسانی طراحی و آماده شده و این سایت ها از طریق وب سایت استانداری هرمزگان قابل دسترسی است.

منبع: خبرآنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد