هرمزبان:فرمانده انتظامي استان از کشف بيش از ۲ تن انواع مواد مخدر طي۴۸ ساعت گذشته از طرح نوروزي پليس استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، سردار “عزيزا… ملکي” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهارداشت: در راستاي افزايش ارتقاء امنيت اجتماعي و مبارزه با قاچاق مواد مخدر، طرح هاي مقابله اي با سوداگران مرگ طي ۴۸ ساعت گذشته از طرح نوروزي پليس استان هرمزگان اجرا شد.

وي افزود: اين طرح ها با تلاش پليس مبارزه با مواد مخدر استان و همکاري پليس شهرستان هاي” ميناب،لنگه و خمير ” اجرا و ۸ قاچاقچي مواد مخدر در اين زمينه دستگيرشدند.

اين مقام انتظامي با اشاره به توقيف ۶ دستگاه خودرو فعال در زمينه قاچاق مواد مخدر افزود: در اين مدت ۲ تن و ۲۸۵ کيلو انواع موادمخدر کشف که از اين ميزان ۳۲۳ کيلو ترياک و۱۲۸ کيلو حشيش از يک دستگاه تويوتادر شهرستان ميناب،۴۷۹ کيلو ترياک از يک دستگاه تويوتا در شهرستان لنگه،۲۲۱ کيلو حشيش و ۱۱۷ کيلو ترياک از يک دستگاه پژو ۴۰۵ در شهرستان خمير و ۵۱۰ کيلو ترياک و ۵۰۷ کيلو حشيش از ۳ دستگاه پژو ۴۰۵ با تلاش پليس مبارزه با مواد مخدر استان کشف شد.

فرمانده انتظامي استان با قدرداني از تعامل خوب مردم با پليس تصريح کرد : اقدامات مقابله اي با پديده شوم مواد مخدر ، رصد و پيگيري تحرکات باندها و شبکه هاي توزيع کننده مواد مخدر به صورت ويژه در دستور کار قرار دارد و شهروندان مي توانند هر گونه ناهنجاري و موارد مشکوک را از طريق مرکز فوريت هاي پليسي ۱۱۰ گزارش دهند.

انتهای پیام/

منبع: پایگاه خبری پلیس ایران

کد خبر: ۴۱۵۴

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد