هرمزبان: کنسل شدن پرواز «تبریز – بندرعباس» باعث بلاتکلیف ماندن مسافران این پرواز شده است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، «حامد پاشازاده»، یکی ازمسافران این پرواز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان‌شرقی، گفت: پرواز ساعت ۷:۴۰ دقیقه تبریز به مقصد بندرعباس بنا به دلایل نامعلوم لغو شده و اکنون شش ساعت است که در فرودگاه بلاتکلیف مانده‌ایم.

وی افزود: ابتدا به ما گفتند پرواز دو ساعت تأخیر دارد و الان هم می‌گویند لغو شده است، کسی هم پاسخگو نیست و پرواز جایگزین هم تدارک ندیده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس شنیده‌ها می‌خواهند فردا مسافران را با پرواز غیر مستقیم به بندرعباس بفرستند.

«علیرضا اسکندری»، یکی دیگر از مسافران که چندین ساعت در فرودگاه شهید مدنی تبریز معطل مانده است، به خبرنگار ایسنا گفت: بسیاری از مسافران این پرواز از شهرستان‌ها آمده‌اند و جای اسکانی در تبریز ندارند، خود من از مشگین‌شهر آمده‌ام و هم‌اکنون خیلی خسته و کلافه هستم.

وی افزود: همه ما کار واجبی در بندرعباس داریم و باتوجه به نبود بلیت اتوبوس، قطار و هواپیما وسیله حمل و نقل جایگزین نتواتستیم پیدا کنیم.

وی تصریح کرد: مسئولان شرکت هواپیمایی به هر کس وعده‌ای می‌دهند، به یکی می‌گویند مسافران را با پرواز جایگزین به قشم می‌فرستیم و به یکی دیگر می‌گویند با پرواز غیرمستقیم از تهران به بندرعباس می‌فرستیم، به هر حال ما بلاتکلیف در فرودگاه ماندیم و کسی هم پاسخگو نیست.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی نیز در این خصوص به ایسنا گفت: شرکت ایران ایر باید پاسخگوی این بی‌برنامگی باشد.

صفایی یادآور شد: این شرکت هواپیمایی علت عملیاتی را برای لغو این پرواز اعلام کرده است و به هر حال احتمال دارد هواپیما ندارند و یا هواپیمای شان با نقص فنی مواجه شده است.

انتهای پیام

منبع: ایسنا

کد خبر:

برچسب ها : ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد