هرمزبان:مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: حال دو نفر از مصدومان حادثه آتش سوزی هتل هرمز و ستاره جنوب بندرعباس همچنان وخیم است.

هرمزبان:مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: حال دو نفر از مصدومان حادثه آتش سوزی هتل هرمز و ستاره جنوب بندرعباس همچنان وخیم است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،دکتر فاطمه نوروزیان روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هر دو این مصدومان از کارمندان این دو مرکز هستند که به دلیل گاز گرفتگی به بیمارستان منتقل و تحت درمان قرار گرفتند.

وی افزود: با وجود تلاش بسیار پزشکان، ضریب هوشیاری این بیماران بسیار پایین بوده و وضعیتشان همچنان وخیم است.

این مقام مسوول گفت: کادر درمانی بندرعباس تمام تلاش خود را برای نجات جان این دو مصدوم به کار گرفته و امیدواریم که با لطف خدا، هر دو آنها به آغوش خانواده بازگردند.

نوروزیان در خصوص سایر مصدومان این دو حادثه ، گفت: به غیر از این دو نفر، ۳۲ نفر دیگر نیز در اثر این حوادث مصدوم و تحت مراقبتهای پزشکی قرار گرفتند که تاکنون بیشتر آنها با وضع عمومی خوب از بیمارستان ترخیص شدند.

ساعات نخست صبح روز پنجشنبه هشتم مردادماه مجتمع تجاری ستاره جنوب بندرعباس دچار آتش سوزی شد که در جریان این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند و ۳۰ نیز مصدوم شدند و خسارات زیادی نیز به مجتمع وارد شد.

ساعت ۲ و ۳۰دقیقه بامداد روز جمعه نهم مردادماه نیز اتاق ۲۱۳ هتل هرمز بندرعباس دچار آتش سوزی شد که در جریان این حادثه نیز چهار نفر مصدوم و یک آتش نشان فداکار جان خود را از دست داد.

از مصدومان حادثه هتل هرمز بندرعباس سه نفر با حال عمومی خوب ترخیص و یک نفر از کارکنان آن به دلیل گازگرفتگی شدید، تحت درمان قرار دارد که به گفته پزشکان شرایط وی از نظر پزشکی وخیم است.ک/۳

منبع: ایرنا(لینک)

انتهای پیام /*

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد