هرمزبان:مدیرعامل سازمان و خدمات ایمنی آتش نشانی بندرعباس گفت: آتش سوزی که از ساعات اولیه روز پنج شنبه در مجتمع ستاره جنوب شهر بندرعباس آزاد شده تحت کنترل است.

هرمزبان:مدیرعامل سازمان و خدمات ایمنی آتش نشانی بندرعباس گفت: آتش سوزی که از ساعات اولیه روز پنج شنبه در مجتمع ستاره جنوب شهر بندرعباس آزاد شده تحت کنترل است.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،فرجام دانش روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: احتمال حریق همچنان وجود دارد و برای مهار آتش در حال ورود به طبقات بالایی مجتمع هستیم.

مشاور شهردار بندرعباس در امور روابط عمومی نیز به ایرنا گفت: در پی آتش سوزی در مجتمع تجاری ستاره جنوب ، تمام نیروهای امدادی از شهرداری ، آتش نشانی ، نیروی انتظامی، هلال احمر و سپاه و بسیج برای مهار آتش سوزی در محل مستقر هستند.

سید محمد بنی هاشمی افزود: آتش سوزی از طبقه چهارم آغاز شد و دود غلیظی این مجتمع بزرگ را در برگرفت و موجب سرایت به تمام بخش های ساختمان شد.

وی بیان داشت: در حال حاضر تقسیم کار بین نیروهای امدادی و انتظامی ، آتش نشانی و هلال احمر صورت گرفته و بین ۷۰ تا ۸۰ درصد افراد گرفتار با بالابر مخصوص آتش نشانی به پایین انتقال داده است.

این مسوول اظهارکرد: به علت اینکه دود در مجتمع زیاد بوده از میزان کشته و یا زخمی شدن افراد اطلاعی نیست اما نیروهای هلال احمر در حال خارج کردن مصدومان به بیرون از ساختمان هستند.

گفتنی است معاون سیاسی امنیتی استانداری هرمزگان ، فرماندار و شهردار بندرعباس نیز در محل آتش سوزی حضور دارند.

مجتمع تجاری جنوب بندرعباس در سال ۱۳۸۱ در بلوار آیت الله طالقانی (بلوار ساحلی) شروع به ساخت کرد و تحویل آن در سال ۱۳۸۲ آغاز شد و متراژ کل آن ۳۰ هزار متر مربع می باشد .

این ساختمان دارای ۹ طبقه است که شش طبقه با ۴۸ واحد مسکونی و سه طبقه نیز با ۴۴۹ واحد تجاری است /انتهای پیام

 

منبع: هرمزبان(لینک)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد