هرمزبان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان با بیان اینکه انتخابات بدون حزب سیاسی معنا ندارد، گفت: فعالیت‌های احزاب نباید منحصر به زمان انتخابات باشد.

هرمزبان:معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان با بیان اینکه انتخابات بدون حزب سیاسی معنا ندارد، گفت: فعالیت‌های احزاب نباید منحصر به زمان انتخابات باشد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،بهروز اکرمی در نشست احزاب سیاسی استان هرمزگان اظهار داشت: هرمزگان به واسطه اینکه استانی در کنار دریاست از مردمی دریادل و همچنین احزاب و فعالان سیاسی دریادل برخوردار است.

وی در ادامه بیان داشت:دعوای میان احزاب در این استان کمتر دیده می شود که نشان‌دهنده بلوغ احزاب و فعالان سیاسی در استان هرمزگان است.

معاون سیاسی- امنیتی استاندار هرمزگان بیان داشت: فعالیت های احزاب معمولا در ایام انتخابات دیده می شود که باید تدابیری اندیشیده  تا این نقیصه رفع و در دیگر ایام نیز شاهد فعالیت احزاب باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان افزود: هنوز در عرصه انتخابات در کشور افراد خود را فارغ از تشکل های سیاسی عرضه و مردم نیز به افراد رای می دهند که تبعات آن را نیز در دوره های مختلف دیده ایم لذا فعالیت احزاب در این زمینه باید بیشتر شود.

دولت به فضای تحزب رونق و شتاب ببخشد

حجت الاسلام محمد ذاکری رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان هرمزگان نیز اظهار داشت: دولت تدبیر و امید به عقبه‌ای تعلق دارد و نمی تواند این جمع و عقبه را نادیده بگیرد.

وی تصریح کرد:در سطح کشور مدیران کمتر به عقبه سیاسی دولت نگاه می کنند و اگر دولت عقبه خود را در نیابد در دوره های بعد ناکام می ماند.

رئیس شورای هماهنگی اصلاح طلبان ادامه داد: بسیار ناراحت می شویم که در دولت دکتر روحانی باید چراغ به دست به دنبال مدیرانی بگردیم که تمام قد حامی دولت باشند.

ذاکری بیان داشت: متاسفانه دولت با بخشنامه هایی دست خود را بسته است و نیروهایی داریم که برای دولت هزینه کرده اند اما پشت صف مانده اند و دولت باید فضای تحزب را رونق و شتاب ببخشد.

۸۷ درصد زنان از لحاظ اقتصادی غیرفعال هستند

انیس صالحی، عضو مجمع زنان اصلاح طلب هرمزگان نیز با بیان اینکه ۸۷ درصد زنان از لحاظ اقتصادی غیرفعال هستند، گفت: نمی توانیم نیمی از جامعه را در عرصه مدیریت نادیده بگیریم.

وی ادامه داد: امیدواریم شاهد حضور پر رنگ‌تر زنان در مجلس آینده باشیم.

بودجه‌ای برای احزاب اختصاص داده شود

معتمدی دبیر حزب موتلفه اسلامی شاخه هرمزگان نیز خواستار تخصیص اعتبار و تقویت احزاب شد.

وی بیان داشت: ما نمی توانیم احزاب را در این وضعیت نگه داریم و توقع داشته باشیم که در تصمیم گیری ها موثر باشند.

آینده نظام توسط مدیران خنثی احمدی نژاد تهدید می شود

محمود رئوفی، نماینده مجمع مشورتی توسعه هرمزگان نیز اظهار داشت: دولت اعتدال به معنای دولت خنثی نیست و متاسفانه اعتدال بد معنا شده و در واقع به معنای این است که از نیروهای متخصص میانه رو که معتقد به برنامه ها و منشور دکتر روحانی هستند، استفاده شود.

قائم مقام ستاد روحانی در هرمزگان ادامه داد: متاسفانه بخش عمده ای از مدیران منصوب شده اعتقادی به این موارد ندارند و به نوعی تنها مدیران احمدی نژاد را جا به جا کرده ایم که آینده نظام توسط این مدیران خنثی تهدید می شود.

امام جمعه اهل سنت لافت قشم نیز بیان داشت: دیدگاه استاندار هرمزگان نیز نسبت به اهل سنت بسیار خوب و سنجیده بوده که از جمله آن می توان به انتصاب دو فرماندار اهل سنت در استان اشاره کرد.

شیخ سید احمد پوازی گفت: ما بر این اعتقاد هستیم که از افراد قوی اهل شیعه و سنی در مناصب مدیریتی استفاده شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم(لینک)

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد