افتتاح بوستان و سالن ورزشی بانوان شهرستان سیریک با حضور استاندار هرمزگان

هرمزبان:با حضور استاندار هرمزگان و امام جمعه سیریک اولين بوستان و اولین سالن ورزشی برای بانوان در شهرستان سیریک افتتاح و آماده بهره‌برداری شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان، جاسم جادری استاندار هرمزگان ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاح این دو طرح گفت: از مشکلات بانوان عدم وجود امکانات و فضاهای در خور شانشان برای حضور آن ها در اجتماع بوده است که تاکنون اقدامات خوبی در این راستا همچون ساخت پارک بانوان و سالن های ورزشی صورت گرفته است. با همدلی و اتفاق نظری که در بین مسئولان و مردم وجود دارد شاهد افتتاح پروژه هایی مختلف در تمام زمینه ها خواهیم بود.

جادری با بیان اینکه بانوان به سالن های ورزشی زیادی نیاز دارند، افزود: راه اندازی دو طرح سالن ورزشی و پارک بانوان نشان از توجه ویژه برای این قشر از جامعه است و از طرفی یکی از مطالبات جدی و همیشگی بانوان شهرستان سیریک بوده است.

وی گفت : با توجه به اینکه در جامعه ما باورهای دینی، مذهبی و فرهنگی ایرانی اسلامی حاکم است باید با عقلانیت از همه ظرفیت های موجود برای حل مشکلات بانوان استفاده کنیم.

استاندار با اشاره به اینکه تاکنون نتوانسته ایم تمام خواسته های زنان برآورد کنیم اما تمام توان خود را برای رفع نیازهای آنها بکار می بریم، افزود: اوقات فراغت یکی از نیازهای جامعه است که سلامت روحی و جسمی آنها بدنبال دارد.

جادری در ادامه به بحث انتخابات پیش رو پرداخت و گفت: سعی و تلاش دولت بر این است که یک انتخابات خوب و سالم برگزار کند. دولت با جانبداری از فرد یا حزبی جایگاه خود را پایین نمی آورد.

شهردار سیریک در این آئین، اظهار داشت: مجموعه بوستان بانوان سیریک به وسعت ۱۳۵۰هزار مترمربع در شهر سیریک و شامل فضا و امکانات مختلف ورزشی و فرهنگی است که با اعتباری حدود یک میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است

وی همچنین با اشاره به بهره برداری از سالن ورزشی چند منظوره بانوان گفت: سالن ورزشی به منظور استفاده بانوان با وسعت ۱۲۰۰ متر مربع که با اعتبار یک میلیارد تومان به بهره برداری رسید

وی با بیان اینکه پارک بانوان در سال ۹۲ آغاز و امسال تکمیل شد است و در همان ابتدا توانسته بانوان زیادی را به سمت خود جذب کند افزود:استقبال بی نظیری که بانوان سیریکی از این مجموعه دارند مسئولان را ترغیب به ساخت بوستان های مشابه دیگری در شهر کوهستک و شهر گروگ کرد که امروز بدست استاندار کلنگ این دو طرح در این شهرها زده شد

وی در ادامه تصریح کرد : رسیدگی به وضعیت و موضوع بانوان شهر از برنامه های مهم محسوب می شود زیرا جامعه زنان بخش عمده ای از شهر سیریک نیز تشکیل می دهند

منبع: خبرگزاری مهر

کد خبر:

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد