هرمزبان:مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم از آزاد سازی ۳۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و دولتی در محدوده طرح پل خلیج فارس حوالی بندر تاریخی لافت، خبر داد.

هرمزبان:مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم از آزاد سازی ۳۵۰ هزار مترمربع اراضی ملی و دولتی در محدوده طرح پل خلیج فارس حوالی بندر تاریخی لافت، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،به گزارش روز سه شنبه اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، محمداحسان شرقی ارزش اراضی رفع تصرف شده را ۱۵۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد.

وی ادامه داد: این اراضی با تلاش نیروهای یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی مدیرت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم و حمایت قاطع دستگاه قضا شهرستان، آزاد سازی شد.

شرقی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۷۳ هکتار زمین به ارزش سه هزار و ۳۱۳ میلیارد ریال در نقاط مختلف جزیره قشم آزاد سازی شده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که در مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۶ هکتار زمین به ارزش ۱۰۹ میلیارد ریال آزاد سازی شده بود.

مدیر املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم این آمارها را حاکی از جدیت سازمان در زمینه مبارزه با پدیده زمین خواری دانست.

وی با اشاره به تغییر برخی رویکردهای زمین خواران جزیره، افزود: حضور مستمر نیروهای یگان حفاظت از اراضی ملی و دولتی در سرتاسر جزیره قشم، عرصه را بر این عده تنگ کرده است.

وی یادآوری کرد: مبارزه با سودجویان و متصرفان اراضی ملی و دولتی در قشم براساس دستورالعمل رهبر معظم انقلاب و رییس جمهوری دولت تدبیر و امید در دستور کار مدیرت املاک و مستغلات سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفته است و به صورت مستمر و جدی پیگیری می شود.

 

منبع: ایرنا(لینک)

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد