هرمزبان:اولین خط گردشگری دریایی بندرعباس با حضور جاسم جادری استاندار هرمزگان همزمان با ششمین روز دهه مبارک فجر در بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،جاسم جادری شنبه شب در مراسم افتتاح اولین خط گردشگری تفریحی دریایی بندرعباس راه اندازی این خط دریایی را ابتکار و ایده ای نو در گردشگری دریایی در بندرعباس عنوان کرد و افزود: بندرعباس دارای ظرفیت مناسبی برای گردشگری تفریحی دریایی است و راه اندازی این خط دریایی برای رونق گردشگری دریایی نیاز بود.

وی ادامه داد: به همت اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان خط گردشگری دریایی در بندرعباس راه اندازی شد و این خط می تواند در تمامی سواحل خلیج فارس در استان هرمزگان توسعه یابد.

استاندار هرمزگان افزود: با توجه به درخواست ها و ظرفیتی که در بندرعباس وجود داشت این خط دریایی راه اندازی شد که مردم می توانند از آن بهره ببرند.

با راه اندازی اولین خط گردشگری تفریحی دریایی بندرعباس مردم می توانند روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت ۱۹ تا ۲۲ از بندر مسافری شهید حقانی بندرعباس به وسیله شناور از ساحل گلشهر تا ساحل سوروی شهر بندرعباس مسافرت تفریحی و گردشگری دریایی داشته باشند.

اجرای موسیقی زنده با حضور هنرمندان و برنامه های مفرح و سرگرم کننده از جمله برنامه هایی است که در این خط گردشگری دریایی برگزار می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

کد خبر: ۳۶۴۷

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد