هرمزبان:معاون مجتمع آموزش عالی میناب از پذیرش دانشجوی بدون کنکور در سه رشته مهندسی در مجتمع آموزش عالی میناب خبر داد.

هرمزبان:معاون مجتمع آموزش عالی میناب از پذیرش دانشجوی بدون کنکور در سه رشته مهندسی در مجتمع آموزش عالی میناب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،عبدالرسول ذاکری با اشاره به جایگاه علمی مجتمع آموزش عالی در میناب اظهار داشت: این نهاد قادر است آینده آموزش در شرق هرمزگان را متحول سازد.
وی افزود: توسعه دانشگاه‌ها و فضاهای آموزش عالی می‌تواند در ارتقای سطح علمی منطقه تاثیر بسزایی داشته باشد.
این مسئول به اهمیت علم و دانش اشاره کرد و گفت: از آنجایی که پیشرفت و توسعه بر مبنای علم و دانش استوار است، با توسعه مراکز آموزش عالی می‌توان نیروهایی با توان علمی بالا تربیت کرد.
وی در بخش دیگری از این گفت‌و‌گو ضمن تشریح فعالیت‌های مجتمع آموزش عالی میناب، رشته‌های مهندسی علوم آب، مهندسی زراعت، مهندسی باغبانی، مهندسی فضای سبز، مهندسی صنایع و مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار را از رشته‌های ارائه شده در این مجتمع آموزش عالی ذکر کرد.
معاون مجتمع آموزش عالی میناب همچنین از پذیرش دانشجوی بدون کنکور در سه رشته مهندسی در مجتمع آموزش عالی میناب خبر داد.
وی افزود: از میان افرادی که ثبت نام کرده‌اند و مجاز به انتخاب رشته نشده‌اند و یا موفق به حضور در آزمون نشده‌اند می‌توانند از طریق پایگاه سازمان سنجش اقدام کنند.
این مسئول اظهار داشت: پذیرش دانشجوی بدون کنکور در مجتمع آموزش عالی میناب در رشته‌های مهندسی فضای سبز، مهندسی باغبانی و مهندسی زراعت از گروه آزمایشی علوم تجربی است.
وی بیان داشت: افراد صرفا با احتساب سوابق تحصیلی می‌توانند تعیین رشته کنند.
ذاکری زمان پذیرش و ثبت نام را از پنجم تا ۱۰ مردادماه جاری اعلام کرد و اظهار داشت: این بهترین فرصت برای دانشجویان بومی است.
معاون مجتمع آموزش عالی میناب ادامه داد: کسانی که در دوره روزانه پذیرفته شوند از پرداخت شهریه معاف و از پذیرفته شدگان به صورت شبانه نیز با ارائه تخفیف، شهریه ناچیزی دریافت می‌شود.
وی تعداد دانشجویان مجتمع آموزش عالی میناب در سال تحصیلی گذشته را ۵۰۰ نفر ذکر کرد و گفت: در سال تحصیلی جدید نیز ۲۱۰ دانشجوی جدید در این مجتمع آموزش عالی پذیرفته می‌شوند.

منبع: خبرگزاری فارس(لینک)

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد