هرمزبان:نخستین روز از مسابقات فوتبال ساحلی رده سنی منطقه سه کشور با پیروزی تیم شهرداری بندرعباس و شکست نصر دهنو برگزار شد.

هرمزبان:نخستین روز از مسابقات فوتبال ساحلی رده سنی منطقه سه کشور با پیروزی تیم شهرداری بندرعباس و شکست نصر دهنو برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،اولين روز مسابقات فوتبال ساحلي رده سني به ميزباني تیم فوتبال شهرداری بندرعباس برگزار و تیم های دهياري صادق آباد، دريانوردان پارس جنوبي و شهرداري بندرعباس توانستند به سه امتياز با ارزش دست يابند.

در حساسترین ديدار روز نخست دو تیم هم استانی شهرداري بندرعباس ميزبان مسابقات و نصر دهنو به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان شهرداری بندرعباس توانست با نتيجه ۴ بر ۱ نصر دهنو را شكست دهد و در روز اول سه امتيازي شود.

در این دیدار برای شهرداری بندرعباس عظیم فروزان نیا، احسان درا، مرتضی کلانترزاده،عبید حسن پور بندری، محمد اسماعیلی، حسن سنگرزاده، مهدی چراغی زاده، اسحق اربابی و محمد صادقی به سرمربیگری حسین زرنگار بندری به میدان رفتند و امیر زمین پیما، حسین باستین، حسن دیار، حسین رحمن، بهزاد روزدار خواه، ابوذر کریمی، علی میرزایی، محمد منکرزاده، محمد رستم زاده و پارسا خوشه به سرمربیگری محمد رهنما به مصاف دیکیگر رفتند.

در این دیدار احسان درا دو بار، محمد صادقی و عبید حسن پوربندری برای شهرداری بندرعباس و محمد رستم زاده تک گل نصر دهنو را به ثمر رساند.

در ديدار اول دهياري صادق آباد با نتيجه ۷ بر ۵ از سد دانش فسا گذشت گلهاي مردان چهارمحال را در اين ديدار علي بهاءلو ۳ گل ، محمد امين ايزدي ، مصطفي بهاء لو و محراب بزرگپور ۲گل به ثمر رساندند. در ديدار دوم نيز دريانوردان پارس جنوبي موفق شدند با نتيجه ۴ بر ۱ موج گناوه را از پيش رو بردارند.

سرپرست تیم فوتبال ساحلی جوانان شهرداری بندرعباس در این خصوص گفت: پیروزی در دیدار نخست استرس را از بازیکنان دور می کند.

محمد دیروار افزود: بازی نخست همواره برای بازیکنان استرس به همراه داشته و زمانی که به گل نخست دست یافتیم، بازیکنان توانستند بر بازی تسلط کافی داشته باشند.

وی با بیان اینکه جوانان آینده داری در تیم فوتبال جوانان شهرداری بندرعباس حضور دارند، اظهار کرد: امیدوارم در ادامه مسابقات بتوانیم به نتایج مناسبی دست یابیم تا دل هوادارانمان را شاد کنیم.

دیوار اضافه کرد: این دیدار نشان داد می توان از این بازکنان آینده دار در مسابقات فوتبال ساحلی بزرگسالان کشور استفاده کرد و امیدوارم این رده ارتقا از پایه به بزرگسالان در همین سیر مناسب ادامه یابد.

وی در پایان از جهانبخش مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس به واسطه قبول میزبانی این مسابقات تقدیر کرد./خبرآنلاین

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد