×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
برگزاری مسابقات اسکیت قهرمانی در هرمزگان

به گزارش هرمزبان به نقل از خبرگزاری برنا در هرمزگان،مسابقات اسکیت قهرمانی کشور با شرکت۲۱۴نفر از۱۹استان کشور به میزبانی بندرعباس برگزارشد.

این مسابقات زیر نظر فدراسیون اسکی و با همکاری اداره کل ورزش وجوانان استان ،شهرداری نمدرعباس و هیئت اسکیت استانبرگزارگردید.

وپس از رقابت فشرده نتایج مسابقه جایزه بزرگ به شرح زیر می باشد:

ماده ۳۰۰ متر رده سنی اول

آریا فیروزی مقام از بوشهر مقام اول

نیما صمدی دینانی از اصفهان مقام دوم

ارسطو پرده شناس از بوشهر مقام سوم

ماده ۵۰۰ متر رده سنی دوم

ماهان حقوقی از بوشهر اول

امیرمهدی صمدی دینانی از اصفهان دوم

مهدی حلال بحر از بوشهر سوم

ماده ۵۰۰ متر رده سنی سوم

نیما زنده بودی از بوشهر مقام اول

سهیل مقیمی از اصفهان مقام دوم

متین هیبتیان از اصفهان مقام سوم

ماده ۵۰۰ متر رده سنی چهارم

امیر گورگی از بوشهر مقام اول

علیرضا خسروی از بوشهر مقام دوم

علی موسوی نسب از بوشهر مقام سوم

ماده ۵۰۰ متر رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی مقام اول

محمد متین جعفری از اصفهان مقام دوم

رضا کرمی از بوشهر مقام سوم

ماده ۵۰۰ متر رده سنی ششم

پوریا قاسم پور از اصفهان مقام اول

دانیال زارع از یزد مقام دوم

امیر بهزادی بروجنی از چهارمحال و بختیاری مقام سوم

ماده ۵۰۰۰ متر رده سنی سوم

نیما زنده بودی از بوشهر مقام اول

رحیم قاسمی از اصفهان مقام دوم

سهیل مقیمی از اصفهان مقام سوم

ماده ۵۰۰۰ متر رده سنی چهارم

علیرضا خسروی از بوشهر اول

امیر گورکی از بوشهر دوم

توحید دهقان طزرجانی از یزد مقام سوم

ماده ۵۰۰۰ متر رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی مقام اول

یونس آقا دادی از اصفهان مقام دوم

محمد متین جعفری از اصفهان مقام سوم

ماده ۱۰۰۰۰ متر رده سنی ششم

امیر بهزادی بروجنی چهارمحال بختیاری از اول

پوریا قاسم پور از اصفهان مقام دوم

حمیدرضا عابدی از اصفهان مقام سوم

رنکینگ رده سنی اول

نیما صمدی دینانی اصفهان اول

آریا فیروزی مقام از بوشهر مقام دوم

ارسطو پرده شناس از بوشهر مقام سوم

رنکینگ رده سنی دوم

ماهان حقوقی از بوشهز مقام اول

امیرمهدی صمدی دینانی از اصفهان مقام دوم

امیرحسین مهراب منفرد از بوشهر مقام سوم

رنکینگ رده سنی سوم

نیما زنده بودی از بوشهر مقام اول

رحیم قاسمی از اصفهان مقام دوم

سهیل مقیمی از اصفهان مقام سوم

رنکینگ رده سنی چهارم

امیر گورکی از بوشهر مقام اول

علیرضا خسروی از بوشهر مقام دوم

توحید دهقان از یزد مقام سوم

رنکینگ رده سنی پنجم

کیارش شامحمدی از مرکزی اول

امیر اسکندرپور بروجنی از چهارمحال و بختیاری مقام دوم

علیرضا باقری قلعه قاضی از هرمزگان مقام سوم

رنگینک رده سنی ششم

پوریا قاسم پور از اصفهان مقام اول

میلاد صالحی از تهران مقام دوم

امیربهزادی بروجنی چهارمحال و بختیاری مقام سوم

در پایان جوایز و احکام و مدال نفرات و تیم های شرکت کننده توسط داشور مدیر کل ورز ش وجوانان استان،نظری رئیس هیئت اسکیت استان به آن ها اهداء گردید.

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true