×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
امام جمعه قشم :  تیم مذاکره کننده هسته ای خطوط قرمز نظام را رعایت کرد

هرمزبان:امام جمعه قشم گفت: دولت تدبیر و امید و اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با امانتداری، شجاعت، اخلاص و با حفظ کامل خطوط قرمز نظام، مذاکرات هسته ای را پیش بردند.

هرمزبان:امام جمعه قشم گفت: دولت تدبیر و امید و اعضای تیم مذاکره کننده هسته ای ایران با امانتداری، شجاعت، اخلاص و با حفظ کامل خطوط قرمز نظام، مذاکرات هسته ای را پیش بردند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،حجت الاسلام رضا جوکار در خطبه دوم آخرین نماز جمعه رمضان امسال با تقدیر از عملکرد دولت و تیم مذاکره کننده ایرانی، افزود: در این مذاکرات ایران توانست موافقت قدرت های جهانی را کسب کند و به عبارتی آنها در مقابل جمهوری اسلامی ایران تسلیم شدند و ایران هسته ای را به رسمیت شناختند.

وی ادامه داد: تا این مرحله مذاکرات به خوبی پیش رفته است اما همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید تلاش کرد تا جمع بندی مذاکرات در مجاری قانونی و همانگونه که جمهوری اسلامی می خواهد اجرایی شود.

حجت الاسلام جوکار اضافه کرد: بار اصلی مذاکرات هسته ای بر عهده رهبر معظم انقلاب بود و ایشان بودند که تمام مذاکرات را رصد و مدیریت میکردند و دولت زیر نظر معظم له مذاکرات را پیشی می برد.

وی با تقدیر از رهنمودهایی رهبر معظم انقلاب در این مدت، گفت: باید از ملت بزرگ ایران نیز که توانسته با سربلندی در مقابل تحریم های ناعادلانه غرب ایستادگی و با توانمندی از آرمان های مقدس نظام پیروی کند، تشکر کرد.

امام جمعه قشم اضافه کرد: در این مرحله حساس تاریخی نیز باید همانگونه که رهبری فرمودند به دقت موازین قانونی مذاکرات اجرا شود و از طرف دیگر مواظب عهد شکنی استکبار جهانی بود.

حجت الاسلام جوکار افزود: بایدتوجه داشت که همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند ما به تیم مذاکره کننده ایرانی اعتماد کامل داریم، اما به طرف مقابل که دشمنان ما هستند، اعتمادی وجود ندارد.

وی مبارزه با آمریکا را مبارزه با استکبار جهانی دانست و گفت: مبارزه با استکبار تعطیل شدنی نبوده و یک آموزه اصیل قرآنی است و تا زمانیکه آمریکا دست از خوی استکباری خود برندارد این مبارزات ادامه خواهد یافت.

حجت الاسلام جوکار همچنین با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان توسط امام راحل، گفت: این شورا نبض نظام و حافظ آبروی اسلامی بودن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد: با توجه به دو انتخابات حساس و مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، شورای نگهبان وظیفه سنگین و خطیری پیش رو دارد.

امام جمعه قشم گفت: ازطرف دیگر ملت بزرگ ایران نیز وظیفه دارد تا در انتخابات یاد شده همچون گذشته حضوری هوشمندانه، با بصیرت و همراه با علم و آگاهی داشته باشند.

 

منبع:ایرنا (لینک)

 

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true