به گزارش پایگاه خبری هرمزبان اخبار هرمزگان به نقل از ایرنا، ایرج بیت اللهی روز چهارشنبه در جمع کارشناسان اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی سراسر استان افزود: این مدرسان به منظور پوشش خلاهای آموزشی و توانمند سازی معلمان به عنوان موتور محرک آموزش با تدوین یک برنامه منظم در پویایی نظام آموزشی نقش آفرینی می کنند.
وی بیان داشت: با توجه به نقش راهبردی گروه های آموزشی در آموزش و انتقال اطلاعات بین معلمان، باید با تقویت شیوه تفکر محور، این مهم را در دانش آموزان و معلمان پرورش دهیم.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش هرمزگان اظهار کرد: در این مسیر به دنبال تربیت معلمانی هستیم که خود راهبر بوده و با تفکر و تحقیق در پیدا کردن راه حل برای مشکلات تدریس شان پیشگام باشند.
بیت اللهی برگزاری مستمر کارگاه های آموزشی را مورد تاکید قرار داد و گفت: معلمی که نتواند با علم روز خود را همگام سازد به طور قطع نمی تواند در نظام آموزشی کشور کارآمد و موفق باشد.
رئیس اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی هرمزگان نیز اظهار کرد: امسال ۱۶۰ مدرس درون منطقه ای و استانی، ۱۶۵سرگروه آموزشی و ۱۱۳ راهبر آموزشی و تربیتی برای رفع مشکلات آموزشی و تربیتی معلمان آموزش دیده اند.
حوریه حاجی زاده افزود: این مدرسان و سرگروه های آموزشی با محوریت اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی ابتدایی استان، خدمات آموزشی و تخصصی نوین را ارائه می دهند.
وی بیان داشت: رمز موفقیت نظام آموزشی حرکت بر مبنای برنامه های اجرایی در سایه وفاق و همدلی است و همه باید در این مسیر دغدغه داشته باشند.
هرمزگان ۳۴۰ هزار دانش آموز، ۱۴ هزار معلم و ۱۵ هزار و ۵۰۰ کلاس درس دارد.
۷۱۹۵/۶۰۴۸
خبرنگار: رقیه غلامی زاده **انتشار دهنده: خلیل تنیده

* آگاهی از آخرین اخبار استان در کانال تلگرام ایرنا هرمزگان
* لینک جستجو کانال: irnabandarabas@
*ایمیل: irna.hormozgan@yahoo.com

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد