هرمزبان: رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس از برگزاری مراسم یادواره ۱۷۵ شهید غواص در این شهرستان همزمان با مراسم چهلم این شهدا خبر داد.

هرمزبان: رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس از برگزاری مراسم یادواره ۱۷۵ شهید غواص در این شهرستان همزمان با مراسم چهلم این شهدا خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،پرویز سالاری در جلسه هماهنگی برگزاری این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های انجام شده این مراسم در تاریخ هفتم مردادماه امسال در گلزار شهدای بندرعباس برگزار می شود.

سالاری افزود: زنده و پویایی ایران اسلامی به واسطه ایثارگری و خون پاک شهدا و جانبازان است.

وی با بیان اینکه امروز دشمن هویت دینی و فرهنگی جوانان این مرز و بوم را هدف قرار داده، افزود: کشور ما مدتها است که در معرض جنگ فرهنگی قرار دارد و در همین راستا و برای مقابله با نقشه های شوم دشمنان باید مهندسی فرهنگی صورت گیرد.

سالاری تصریح کرد: زمانی می توانیم این مساله را اجرا کنیم که همه نهادهای متولی امر فرهنگ همسو و با بصیرت و آگاهی در پشت سر مقام معظم رهبری همه مولفه ها را در جهت خنثی سازی ناتوی فرهنگی بکار گیرند.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به سال همدلی و همزبانی گفت: این شعار نباید در حد حرف باقی بماند و متولیان فرهنگی باید به سخنان رهبر انقلاب خوب توجه و آنها را عملیاتی کنند.

رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس خاطرنشان کرد: یکی از بزرگترین قدرتهای نرم ما قرآن کریم است و باید در ماه مبارک رمضان تعمق و تأمل بیشتری در قرآن داشته باشیم./ایرنا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد