هرمزبان:سرپرست شبکه بهداشت قشم از کشف و معدوم‌سازی ۹۵۲ کیلوگرم انواع مواد غذایی غیر مجاز طی ماه رمضان در این شهرستان خبر داد.

هرمزبان:سرپرست شبکه بهداشت قشم از کشف و معدوم‌سازی ۹۵۲ کیلوگرم انواع مواد غذایی غیر مجاز طی ماه رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،منصور سالاری صبح امروز در نشستی خبری گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان نظارت بر فعالیت‌های بهداشتی مراکز تهیه، توزیع و عرضه مواد غذایی در ساعات غیر اداری بالاخص ساعات قبل از افطار در قالب طرح تشدید انجام گرفت که در هفته اول از اجرای طرح و طی ۳۱۲ مورد بازرسی که توسط بازرسان سلامت محیط این مرکز انجام گرفت بیش از ۹۵۲ کیلوگرم انواع مواد غذایی غیر مجاز کشف و معدوم گردید.

وی با بیان ابنکه مطابق با آئین نامه بهداشتی فروش زولبیا و بامیه در سوپر مارکت‌ها ممنوع است گفت: بیش از ۲۰۰ کیلوگرم زولبیا و بامیه موجود در سوپر مارکت‌ها جمع‌آوری و معدوم گردید.

سرپرست شبکه بهداشت شهرستان قشم اظهار داشت: بازرسان این مرکز موفق به کشف ۵۰۰ لیتر نوشیدنی دارای رنگ غیرمجاز E102 در روستای هلر شدند که در این زمینه جهت دو واحد صنفی متخلف پرونده قضایی تشکیل و موضوع در دست پیگیری است.

سالاری در پایان با اشاره به این که بازرسان این مرکز تمام تلاش خود را جهت تامین سلامت مواد غذایی شهروندان می‌کنند از عموم شهروندان و مسافران خواست که در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در واحدهای صنفی موضوع را از طریق سامانه شکایات ۱۴۹۰ جهت پیگیری مطرح کنند./خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد