هرمزبان:خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان پارسیان در ویژه‌برنامه‌ای که توسط مرکز بیت‌الزهراء (س) منطقه چهارم ندسا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد، تجلیل شدند.

هرمزبان:خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان پارسیان در ویژه‌برنامه‌ای که توسط مرکز بیت‌الزهراء (س) منطقه چهارم ندسا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد، تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری هرمزبان،حجت‌الاسلام هادی میرزایی امام جمعه شهرستان پارسیان صبح امروز در این مراسم گفت: اقتدار نظام به رشادت‌مردی شهدا و ایثارگران این سرزمین است و تجلیل از خانواده‌های آنان کوچکترین کاری است که می‌توان برای آن عزیزان انجام داد.

وی اضافه کرد: دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس تماشاگهی به بلندای ابدیت بوده تا جن و ملک همه معنای سجود خود را در مقابل آدم بدانند و شب‌های مهتابی و منورهای دشمن و آن یارب یارب‌های سنگرنشینان همه تفسیر و یا تأویل این آیه از قرآن است که «انی اعلم ما لا تعلمون».

امام جمعه پارسیان خاطرنشان کرد: امروز هرچه داریم به برکت جان‌فشانی‌ها و فداکاری‌های فرزندان، پدران و یا همسران شماست که با احیاء فرهنگ پر افتخار شهادت و ایثارگری نه تنها موجب گسترش معنویت اسلام در جامعه شدند بلکه موجب صدور این معنویت در سراسر جهان شدند.

میرزایی با اشاره به تشییع ۲۷۰ شهید تازه تفحص شده در تهران گفت: شهدا هنوز برکت خود را در جامعه تزریق می‌کنند و همه دیدیم که حضور این عزیزان در کشور چگونه موجی از معنویت، همدلی و همزبانی را در جامعه ترویج کرد.

امام جمعه پارسیان ادامه داد: شما خانواده معظم شهدا و ایثارگران به راستی از فداکارترین مردم کشور و انقلاب هستید و امشب در ضیافت افطار بر خود می‌بالیم که در کنار شما هستیم و روزه خود را با حضور شما افطار می‌کنیم.

میرزایی در پایان گفت: از کسانی که موجبات این اجتماع را فراهم کردند قدردانی می‌کنم و امیدوارم این قبیل تجمعات موجب گره‌گشایی از مشکلات خانواده معظم شهدا باشد تا خدای ناکرده در انجام تعهد خود در مقابل این عزیزان کوتاهی نکرده باشیم.

یادآور می‌شود؛ این مراسم که به همت مرکز بیت‌الزهراء(س) منطقه چهارم ندسا و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پارسیان در حسینیه امام صادق(ع) پارسیان برگزار شد تعدادی از خانواده‌های ایتام شهرستان نیز حضور داشتند که اداره ارشاد با اهدای کتاب از ایتام تقدیر به‌عمل آورد./خبرگزاری فارس

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد