خبر فوری

حجت الاسلام سهرابی: اعزام 400 مبلغ در ماه محرم به شهرستان میناب

هرمزبان – رییس اداره تبلیغات اسلامی میناب گفت: بیش از ۴۰۰ مبلغ در ماه محرم به مناطق شهرستان میناب اعزام می‌شود.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ،حجت الاسلام مفید سهرابی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به در پیش بودن ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اظهار کرد: قریب به ۴۰۰ مبلغ در دهه محرم مشغول به امر مقدس تبلیغ در شهرستان میناب خواهند بود.

وی افزود: روحانیون و مبلغه‌ها از سوی حوزه علمیه قم، دفتر تبلیغات اسلامی و دفاتر مراجع تقلید برای امر تبلیغ در دهه اول ماه محرم به شهرستان میناب اعزام خواهند شد.

سهرابی یادآور شد: محوریت تبلیغ در محرم امسال با موضوع مقاومت و تأثیرات آن بر صلاح و فلاح مؤمنین است و روحانیون در منابر و محافل به این موضوعات خواهند پرداخت.

وی، تبیین اهداف و فلسفه قیام حضرت سیدالشهدا (ع) و جذب و راهنمایی جوانان در قالب فعالیت‌های مذهبی را از مهمترین فعالیت مبلغین دانست و اضافه کرد: مناطقی که فاقد مبلغ و مبلغه هستند می‌توانند تقاضای خود را به سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کنند.

به گفته سهرابی در سطح شهرستان میناب در ماه محرم افزون بر ۸۰۰ مسجد و تکیه و ۴۳۰ هیئت مذهبی برای برپایی عزاداری در ماه محرم فعالیت دارند.

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزبان

اخبار دیگر رسانه ها صرفاً به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آنها، الزاماً بیانگر دیدگاه های هرمزبان نیست. ---- صاحب امتیاز و مدیرمسئول: مهدی کمالی وبگاه شخصی: MahdiKamali.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *