خبر فوری

درخشش دانش‌آموزان هرمزگانی با نیازهای ویژه در مسابقات قرآنی کشوری

هرمزبان – مجید رجبی رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان از درخشش دانش‌آموزان پسر هرمزگانی در نوزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان با نیازهای ویژه خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان ، مجید رجبی رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان هرمزگان اعلام کرد: دانش‌آموزان پسر هرمزگانی در نوزدهمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان با نیازهای ویژه که به میزبانی استان خراسان رضوی برگزار شد، موفق به کسب ۵ مقام کشوری شدند.

وی افزود: در این دوره از مسابقات، سعید مسلمی از مدرسه شهید فهمیده خمیر مقام اول در رشته احکام پایه یازدهم، محمد آزارش از همان مدرسه مقام اول در رشته قرائت پایه هفتم، علی فخری از مدرسه رویش میناب مقام اول در رشته اذان پایه نهم، مهدی مختاری از مدرسه نشاط پارسیان مقام دوم در رشته قرائت پایه یازدهم و میلاد مخلصی از مدرسه رویش میناب مقام سوم در رشته احکام پایه دوازدهم را کسب کردند.

رجبی با تبریک این موفقیت‌ها به دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان، از تلاش‌های مربیان و معلمان این دانش‌آموزان نیز تقدیر کرد و اظهار داشت: این موفقیت‌ها نشان‌دهنده توانمندی‌های بالای دانش‌آموزان هرمزگانی و تلاش‌های مستمر در حوزه‌های پرورشی و فرهنگی است.

وی تأکید کرد: این دستاوردها نتیجه برنامه‌ریزی‌های دقیق و حمایت‌های مداوم از سوی آموزش و پرورش استان است. برگزاری مسابقات فرهنگی و مذهبی در تربیت و رشد شخصیت دانش‌آموزان ضروری است.

وی ابراز امیدواری کرد: انشالله این موفقیت‌ها انگیزه‌ای برای دیگر دانش‌آموزان باشد تا در فعالیت‌های مشابه شرکت کنند و استعدادهای خود را به نمایش بگذارند.

این مقام مسئول در پایان از تمامی دست‌اندرکاران برگزاری این مسابقات قدردانی کرد و خاطرنشان کرد که تلاش برای ایجاد فضای مناسب جهت رشد و شکوفایی دانش‌آموزان ادامه خواهد داشت. وی ابراز امیدواری کرد که دانش‌آموزان هرمزگانی در آینده نیز در عرصه‌های مختلف فرهنگی و آموزشی درخششی مشابه داشته باشند.

انتهای پیام/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *