خبر فوری

تابستان امسال ۴۳ هزار دانش‌آموز به کلاس‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و ورزشی می‌روند

هرمزبان – معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان هرمزگان از آغاز طرح فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان از امروز خبر داد و گفت: ۵۵۰ پایگاه در استان برای برگزاری این طرح آماده‌اند و تاکنون ۳۵۰۰ دانش‌آموز نام‌نویسی کرده‌اند.


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان به نقل روابط عمومی آموزش و پرورش هرمزگان، محمود غیبی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان، با اشاره به آغاز طرح فعالیت‌های تابستانی دانش‌آموزان از امروز، اظهار کرد: این طرح با شعار “تربیت بدون توقف” و با هدف غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان و ارتقای سطح دانش و بینش آنان در حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری، قرآنی و ورزشی اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به سامانه my.medu.ir و ورود به قسمت نورینو، در کلاس‌های مورد علاقه خود ثبت‌نام کنند.

غیبی با بیان اینکه ۲۰ هزار مربی در اجرای این طرح مشارکت می‌کنند، تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود امسال بیش از ۴۳ هزار دانش‌آموز در کلاس‌های تابستانی طرح “تربیت بدون توقف” نام‌نویسی کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان خاطرنشان کرد: این طرح تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت و در پایان فعالیت کلاس‌های تابستانی، اردوهای تابستانی نیز برای دانش‌آموزان شرکت‌کننده برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *