خبر فوری

اختصاص سهمیه جذب معلم در مناطق محروم استان هرمزگان مصداق عینی توجه ویژه رئیس جمهور شهید به مناطق محروم

هرمزبان – مدیرکل آموزش و پرورش هرمزگان گفت: اختصاص سهمیه جذب معلم در مناطق محروم استان هرمزگان مصداق عینی توجه ویژه رئیس جمهور شهید به مناطق محروم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، محمد قویدل مدیرکل آموزش و‌پرورش استان هرمزگان با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی معلم خاص بشاگرد و جزایر استان هرمزگان در روز یکشنبه 2 تیرماه گفت: در دولت سیزدهم با مدیریت و اهتمام رئیس جمهور شهید، اتفاقات بی نظیری در حوزه آموزش و پرورش استان هرمزگان رقم خورد که اختصاص سهمیه جذب معلم ویژه بشاگرد و جزایر استان هرمزگان برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش کشور نمونه ای از این اقدامات است که مصداق عینی توجه و ارادت خاص شهید جمهور آیت الله رئیسی به مناطق محروم می باشد.

وی ادامه داد: در این آزمون 3344 نفر از داوطلبان در 14 حوزه امتحانی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت که ازبین آنان ۲۵۰ نفر معلم به منطقه بشاگرد و ۵۰ نفر به جزایر استان شامل ابوموسی، لاوان، لارک، هنگام و هندورابی اختصاص داده شده است و نتایج آزمون یک ماه بعد از آزمون کتبی در سایت جهاد دانشگاهی اعلام خواهد شد و داوطلبان ۴۵ رشته تحصیلی برای تصدی شغل آموزگاری دبیری و هنرآموزی در این آزمون شرکت خواهند کرد.

انتهای پیام/

بستر درج آگهی تُوار

درباره تحریریه خبر هرمزگان

رسالت تحریریه خبر هرمزگان پایگاه خبری تحلیلی هرمزبان، گردآوری اخبار استان هرمزگان از منابع متنوع و معتبر و ارائه آن به خوانندگان گرامی است. چنانچه تمایل دارید اخبار فعالیت های شما در استان پوشش داده شود کافی است از طریق راه های ذکر شده در صفحه «تماس با ما» با تحریریه خبر در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *